Aslanbey Çiftliği

Aslanbey Çiftliği Hakkında

Aslanbey Çiftliği İstanbul olarak, 2022 yılından beri 37 dönüm arazide yer alan çiftliğimizde en güzel gününüzde yanında olmak için hizmet veriyoruz. Kına gecesi veya bekarlığa veda partisi etkinlikleriniz için içinizi açacak atmosferde bir yer ve sınırsız hizmet arıyorsanız, doğru yerdesiniz! Hem çiftlik, hem de düğün konseptleri ile çalışan işletmemiz, Pendik, Emirli köyünde yer alıyor.

Davet Alanları

Orman manzarası ile süslenen işletmemizde siz ve misafirleriniz için 400 kişilik açık bir alan, 50 kişilik kapalı bir alan ve 170 kişilik bir kır çadırına sahibiz. Mis kokulu yeşillikler arasındaki bahçemiz, huzurlu ve mutlu bir etkinlik isteyen çiftlerimiz için harika bir seçenek oluşturuyor. En eğlenceli anlarını bütün yakınlarıyla geçirmek isteyen gelin ve damat adayları, geniş dans pistimizden oldukça memnun kalacaklar.

Dekorasyon

İstanbul kına gecesi yapılacak mekanlar listesinde faaliyet gösteren davet alanımızı seçtiğiniz konsepte göre süslüyoruz. Oturma düzenimizi 10 kişilik davet masaları ve beyaz Tiffany veya Napolyon model sandalyeler ile kuruyoruz. Davet masalarımızın üzerlerini masa örtüleri, runnerlar, çiçek aranjmanları, çiçekli şamdanlar ve altın rengi suplalar ile süsleyerek şık ve zarif bir ortam oluşturuyoruz.

Hizmetler

Kına gecesi ve bekarlığa veda partisi etkinlikleriniz için sunduğumuz sınırsız hizmetin başında etkinlik esnasında gerçekleşecek yemek servisimiz geliyor. Menüde tadım ve değişikliğe giderek menüyü dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Tüm anlarınızda yanınızda olacak organizasyon sorumlumuzun yanı sıra, seçtiğiniz organizasyon veya catering firmaları ile de çalışabilirsiniz. Geceniz için istediğiniz aksesuarları kiralamanız da mümkün.

150 araç kapasiteli bir otoparkımız, engelli girişimiz ve vale hizmetimiz bulunuyor. Rahatlıkla hazırlanabileceğiniz bir gelin odamız mevcut. Eğlenceli anlarınız için ışık, ses ve sahne hizmetimizle gecenizi süslüyor, bu anları ölümsüzleştirmek için dilediğiniz fotoğrafçıyı getirme imkanını sunuyoruz. Serin, yağmurlu havalara karşı aldığımız tedbirler ve After Party alanımızla kına geceniz güvenle tamamlanacak.

Pendik açık alan kına mekanları arasında Aslanbey Çiftliği olarak masal gibi atmosferimizle sizi bekliyor, kına gecesi ve bekarlığa veda partisi etkinlikleriniz için var gücümüzle çalışıyoruz. Güler yüzlü ekibimizle bütün isteklerinizi dinliyor, erken rezervasyonda sağladığımız kolaylıklar ile yüzünüzü güldürmeyi amaçlıyoruz. Firmamız hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyen çiftlerimiz profildeki “Ücretsiz Teklif Al” formunu kullanabilir veya telefon numaramızdan bizimle iletişime geçebilirler.

Aslanbey Çiftliği Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Aslanbey Çiftliği Sıkça Sorulan Sorular

Aslanbey Çiftliği kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Aslanbey Çiftliği kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.Aslanbey Çiftliği kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Aslanbey Çiftliği kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Aslanbey Çiftliği kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.