Arya Sailing

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

100-150 TL

Min. Fiyat

Sarıyer, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 100-150 TL
 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 100-150 TL
 • Kapasite 100-200
 • Aksesuar Kiralama

Önerilen Firmalar

Mavi Marmara - Kaptan-ı Derya
37 1

Beşiktaş

Mavi Marmara - Kaptan-ı Derya

100-200
50-100 TL
Grand Anka Hotel
24 1 11

Fatih

Grand Anka Hotel

100-200
50-100 TL
Violet Kına Davet Harem Avcılar
10 25

Avcılar

Violet Kına Davet Harem Avcılar

100-200
50 TL'den az

Hakkında

Boğazın serin suları size eşlik ederken, yıldızların altında, şehrin ışıklarıyla birlikte harika bir kına gecesi yaşamak ister misiniz? Evet dediğinizi duyar gibiyiz o halde kına gecenizi yapacağımız teknemizin özelliklerinden bahsedelim;

Öncelikle o büyülü günde fonunuz bazen bir ada bazen ise bir tarihi bir mekân olacak. Ama ağırlıklı olarak İstanbul Boğazı etkinliklerinize şahitlik edecek. Teknemiz tüm etkinlikleriniz için yüksek ağırlama kapasitesine sahip. Üstelik kötü hava koşullarını göz önünde bulundurarak hem açık hem de kapalı alanlarımızı hazırlıyoruz. Kına gecenize yakışacak şekilde süslemeler yaparak manzaramızla birebir uyum yakalamaya çalışıyoruz. Arya Sailing olarak kusursuza yakın bir organizasyon süreci geçirebilmeniz için elimizden geldiğince her isteğinizi yerine getirmeye çalışıyoruz.

Kına gecenize katılacak olan misafirlerinizi belirlemiş olduğunuz iskelelerden alıyoruz. Size alternatif oluşturacak alış noktalarımız şu şekilde; Anadolu Yakası, Haydarpaşa, Üsküdar, Beylerbeyi, Beykoz… Avrupa Yakası’nda ise; Eminönü, Karaköy, Kabataş, Beşiktaş, Arnavutköy, Bebek, Emirgan, İstinye, Sarıyer seçeneklerimizden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Kına organizasyonunuzu yemekli olacak şekilde planlamak isterseniz, ortaklık kurduğumuz catering firmaları aracılığıyla her damak zevkine hitap edecek menüler hazırlayabiliyoruz. Menü içeriğinde değişikliğe gidebildiğiniz gibi titizlikle hazırladığımız fix menü seçeneğimizden de yararlanabilirsiniz. Üstelik talep etmeniz durumunda menü tadımı da gerçekleştirebilirsiniz.

Davetinizi unutulmaz kılmak için zevkinize uygun seçtiğiniz kına müziklerinizle eğlencenize eğlence katıyoruz. Müzik yayını yapmaya elverişli ses sistemimiz sayesinde konser havasında bir gün geçireceksiniz. İstanbul Boğazı’nın enfes manzarası eşliğinde en sevdiğiniz şarkılara eşlik ederken zaman kavramı artık önemsiz bir detay olacak.

Eğer Arya Denizcilik hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Heyecanla sizleri bekliyoruz.

İletişim

Selma Mehmetoğlu

 • Adres: Cami Arkası Sokak No:5 Sarıyer / İstanbul

Arya Sailing Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Arya Sailing Sıkça Sorulan Sorular

 • Arya Sailing kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Arya Sailing kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 100-150 TL aralığından başlamaktadır.Arya Sailing kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100-150 TL aralığından başlamaktadır.

 • Arya Sailing kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Arya Sailing kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!