Artiste Terasse

E-posta Gönder

Artiste Terasse Hakkında

Cezayir Sokağı’nda yer alan Artiste Terasse Restaurant, Topkapı Sarayı’ndan Galata Kulesi’ne kadar uzanan eşsiz manzarasıyla sizlere unutulmaz bir gece sunuyor. Mor ve kırmızı renklerin hâkim olduğu mekanda, İstanbul’un tarihi siluetini karşınıza alarak hayatın zevklerinin içinde kendinizi kaybetmeniz hiç de zor değil. Artiste Terasse’ın sırrı, rahat, sıcak ve romantik atmosferi. 19. yüzyılda yapılmış olan tarihi bir binanın en üst katında yer alan Artiste Terasse, Fransız, Akdeniz ve dünya mutfağının enfes lezzetlerinin yanında, farklı Türk ve dünya şaraplarının yer aldığı zengin bir şarap menüsü sunuyor. Kokteyl menüsü de, her damak tadına uygun, heyecan verici tariflerle karşınıza çıkıyor.

Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi akşamları kulaklarınızın pasını silecek bir canlı müzik keyfinin yanı sıra, Artiste Terasse’da her zaman 50’ler günümüze kadar uzanan, romantik, nostaljik ve eğlenceli notalar hakim. Yaz menüsü, tüm dünyanın farklı tatlarından yola çıkarak hazırlanan zeytinli Piliç Marakeş, oryantal karides, mini pizzalar, sakızlı Creme Brulee gibi iştahınızı kabartacak lezzetlerle dolu. Artiste Terasse’ın spesiyalleri arasında olan keçi peynirli ve cevizli salata ya da kağıtta hazırlanan deniz mahsullü linguine’i de sakın es geçmeyin. Yıldızların altında, mum ışığında, muhteşem bir müzik eşliğinde sevdiklerinizle özel bir gece geçirmek istiyorsanız, Artiste Terasse sizin için en doğru seçim olacaktır.
Artiste Terasse , konuklarına ayrıcalıklı bir ortam sunarken Cezayir Sokağı'nın güvenlik, ulaşım ve otopark rahatlıklarından faydalanıyor. Arabayla gelindiğinde iki kapalı ve bir açık olmak üzere üç adet otopark Fransız sokağı konuklarına hizmet veriyor.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Firuzağa Mahallesi Cezayir Sokağı (Fransız Sokağı) No:4/9-10 Galatasaray Beyoğlu İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Artiste Terasse  Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.