Angie Bebek

E-posta Gönder

Angie Bebek Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  80-100 TL

 • Kapasite

  100-200

Angie Bebek Sıkça Sorulan Sorular

 • Angie Bebek kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Angie Bebek kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 80-100 TL aralığından başlamaktadır.Angie Bebek kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Angie Bebek kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Angie Bebek kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Angie Bebek Hakkında

Eğlencenin ve bekarlığa veda partilerinin adresi Angie Bebek sizi bekliyor!

Boğaz hattına açılan mekân, açıldığı günden beri fark yaratıyor. Şıklığı ve zarif iç mimarisi ile de gece kulüpleri arasında dikkat çekiyor. Her gece düzenlediğimiz eğlencelere katılmanın yanı sıra bekarlığa veda partileriniz için de bizimle olmak isterseniz; organizasyon sorumlumuz küçük dokunuşlar ile size özel bir alan tasarlıyor. Düzenlediğimiz görüşmeler ile davetli sayınız, istediğiniz süsleme ve detaylar hakkında kararlar alıyoruz.

İlk olarak davetli sayınıza uygun bir parti alanı oluşturuyoruz. Kimi zaman bir loca, bar kısmı kimi zaman da birkaç masalık geniş bir alan sizin için ayrılabiliyor. Tercih ettiğiniz detaylar ile rezervasyonu yapılan alanın bekarlığa veda partisi alanı olduğu belirleniyor. Bunun için ise isterseniz kendi temin ettiğiniz; maskeler, fotoğraf çekilme çerçeveleri, masa ve
el kartları hatta nedimeleriniz ile bir örnek eğlenceli aksesuarlar tercih edebilirsiniz. İsterseniz de beraber yürüteceğimiz süreçte tasarım, süsleme ve düzenlemeleri bize bırakabilirsiniz.
Onlarca farklı çeşit içkiden arzu ettiğinizi deneyebileceğiniz gecede konuklarınız için başlangıç atıştırmalıkları ya da kokteylleri seçebilirsiniz. Alkollü ve alkolsüz kokteyl alternatifleriniz de bulunuyor. Gece boyunca devam eden servis ile pek çok lezzeti deneyimleyebilecek, durmaksızın eğleneceksiniz…

Elbette Angie Bebek İstanbul’da sevdiğiniz müzik grupları ve sanatçıların da sahne aldığı bir mekan. Her gece canlı müzik ile eğlence vaat ettiğimiz partileriniz için sevdiğiniz sanatçının gününde bolca eğlence imkânın yanında farklı sanatçılar ile davetlerinize eğlenceyi de taşıyabiliriz.

Bütün bu hizmetler ve aslında bekarlığa veda partisinden en büyük beklenti yani eğlence için; boğazdaki seçiminiz oluyoruz! Sınırsız eğlence ve keyifli bir gece vaat ediyoruz…

Siz de sayfanın üst kısmında yer alan formunu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede Angie Bebek canlı müzik ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi de alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Cevdet Paşa Cad.Neşe Sok. No: 1 Bebek- Beşiktaş/ İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Angie Bebek Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.