• Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Akasya Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Akasya Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Akasya Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Akasya Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Akasya Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Akasya Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Akasya Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Akasya Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Akasya Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına süslemesi

Akasya Restaurant Hakkında

2015 yılından beri Büyükada’da hizmet veriyoruz. Hem düğün hem de kına, nişan organizasyonlarınızda büyük ekibimiz ile beraber yanınızda oluyoruz. Sabahın ilk ışıklarıyla beraber çalışmaya başlıyoruz. Gündüz restoran olarak hizmet veriyor, akşamları ise özel günlerinize ev sahipliği yapıyoruz.

200 kişiye kadar ağırlayabildiğimiz mekanımızda hem açık hem de kapalı alanımız bulunuyor. Küçük organizasyonlarınız için kötü hava koşullarında kapalı alanımız devreye giriyor ve eğlenceniz yarım kalmıyor. Doğa manzarası eşliğinde şehir içinde Büyükada’nın huzur veren atmosferi kına geceleriniz için güzel bir seçenek. Düğün stresinizi atarken, en yakın arkadaşlarınızla beraber bekarlığa veda partinize de ev sahipliği yapabiliyoruz. Büyükada kına mekan özelliklerimizi organizasyon sorumlumuz ile daha ayrıntılı konuşabileceksiniz, bütün geceyi beraber şansınız olacak.

Bekarlığa veda, kına gecenizi organizasyonlarınızda fark yaratan mekân giydirme ve süslemelerdir. İster siz çalışmak istediğiniz organizasyon firmasını seçebilirsiniz. İsterseniz ise biz sizin için çözüm ortaklarımızla çalışabiliriz. Çözüm ortaklarımız sadece organizasyon firmaları için geçerli değil. Dahası fotoğraf sanatçısı ve müzisyende sağlayabilir, istediğiniz firmayla da anlaşabiliyorsunuz.

Çeşitli konseptlerde yapabilecek kına geceleri için açık havanın keyfini çıkarabilirsiniz. Keyifli bir akşam yemeği eşliğinde eğlencenize devam edebilirsiniz. Keyifli akşam yemeği demişken catering hizmeti de sağlıyoruz. Restoranımızda aklınıza gelebilecek her türlü menü seçeneği bulunuyor. Kosher’den başlayarak vegan, vejetaryen menülerimiz her kesime hitap ediyor. Çocuklar için ise ayrı bir menü oluşturabiliyoruz. Sadece mekân kiralaması da yapabiliyor, catering hizmetini dışarıdan da sağlayabiliyorsunuz.

Kına organizasyonlarınızda, damakta bırakılan tatlar ile gecenizin güzelliği konuşulsun ister misiniz?

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve ücretsiz fiyat teklifi için formu doldurun, beraber unutulmayacak bir geceye imza atalım.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  İstanbul Nizan Mah. 23 Nisan Cad. Büyükada/İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Akasya Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.