1001 Gece Yatı

0212 963 2554

E-posta Gönder

1001 Gece Yatı Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100-150 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  80-100 TL

 • Kapasite

  400-500

 • Aksesuar Kiralama

1001 Gece Yatı Sıkça Sorulan Sorular

 • 1001 Gece Yatı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  1001 Gece Yatı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 80-100 TL aralığından başlamaktadır.1001 Gece Yatı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100-150 TL aralığından başlamaktadır.


 • 1001 Gece Yatı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  1001 Gece Yatı kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

1001 Gece Yatı Hakkında

Boğaz turlarının en kalitelisine hoş geldiniz.

1001 Gece Yatı olarak sevdiklerinizle beraber unutulmaz düğün organizasyonları vaat ediyoruz. 30 yıldır sizler için çalışıyoruz. 300.000’den fazla misafiri ağırladık. 1001 Gece Yatı ekibi olarak düğün günlerinizin enerjisini bir adım öteye taşımak için organizasyon ekibimizle beraber çalışıyor, istediğiniz oturma düzeninde sizler için hizmet veriyoruz.

Düğün organizasyonlarınızı bir adım öteye taşımak için sizlerleyiz.

Bu özel gününüzde sizlere 3 farklı tekne alternatifi sunuyoruz. Düğün organizasyonlarınızda kapasiteye göre istediğiniz teknemizi seçebilirsiniz. Davetlileriniz ile beraber istediğiniz geceye kavuşma şansı sunuyor. Hayallerinizden ilham alıyoruz. Sevdiklerinizi istediğiniz şekilde ağırlayabilecek, teknemizi istediğiniz renklerle süsleyebilirsiniz.

Yeter ki organizasyon ekibimizle iletişim kurarak, istediklerinizi anlatın.

Düğün organizasyonlarınız için istediğiniz detaylara yer veriyor, teknemizi balonlar ve tüllerle süslüyoruz. Yemekli ve yemeksiz olarak düzenleyebildiğimiz düğün gününüzde, Türk mutfağının en güzel lezzetlerini ulaştırıyoruz. İstediğiniz lezzeti davetlilerinize sunabilir, servis ve hizmet elemanlarımız aracılığı ile ulaştırabilirsiniz.

Hayallerinize ulaşmanız için gereken bütün organizasyon akışını planlıyor, isteklerinizi yerine getirmek için organizasyon sorumlumuz önderliğinde var gücümüzle çalışıyoruz. Sevdiklerinizle keyifli saatler geçirebilmeniz için boğaza karşı en güzel şarkıları teknemizde çalışıyor, deneyimli müzisyenlerimiz eşliğinde keyifli saatler geçirebiliyorsunuz.

Keyifli saatler eşliğinde boğaza karşı bir organizasyon hayal ediyorsanız bir tık uzağınızda sizleri bekliyoruz. Hızlıca yanda bulunan formu doldurarak bizimle iletişim kurabilir, isteklerinizi dile getirebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Telefon: 0212 963 2554
 • Adres:

  Çamlıbahçe Rıhtımı, Bebek/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  1001 Gece Yatı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.