Altınsaray Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Altınsaray Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450
Kırmızı Salon
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 400 - Maks. 700
Kokteyl
Min. 300 - Maks. 900
Mor Salon
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 400 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 300 - Maks. 2000

Altınsaray Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000-20.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000-30.000 TL

Altınsaray Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Altınsaray Düğün Salonu Sık Sorulan Sorular

Altınsaray Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Altınsaray Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Altınsaray Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Altınsaray Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Altınsaray Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Dilek feneri, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Altınsaray Düğün Salonu Hakkında

Hayallerinizi estetikle birleştirebileceğimiz özel gecelerinizde Altınsaray Düğün Salonu Eskişehir adresinde kapılarını mutluluğunuz için açıyor…

Profesyonel ekibimiz ile birlikte düğün, davet, kına gecesi ve balo gibi organizasyonlarınızı kendinizi özel hissedeceğiniz nezih bir ortamda düzenlemeyi hedefliyoruz. Bunun için ise kendimizi durmaksızın geliştiriyoruz. Her geçen gün büyüyen bir aile oluyoruz çiftlerimizle birlikte! Tabii ki ailemizin de en özel günlerinde eksiksiz ve unutulmaz bir geçirmeleri için gerekli olan her düzenlemeyi yapıyoruz.

Nasıl mı?

Çiftlerimizin ve özellikle de gelinlerimizin çok önem verdikleri kına gecesi organizasyonlarını düzenlemek için ekstra çaba gerektirdiğini söyleyebiliriz. Çünkü size özel kına konseptleri yaratıyor ve farklı geleneksel tarzlardan da yararlanmamız gerekiyor.

Bu yüzden organizasyon sorumlumuz çiftimiz ile görüşmeler sağlayarak tercih ettikleri konsepti belirliyor. Ardından gereken malzemeler ve süslemeler düzenleniyor ve temin ediyor. Ekstra olan aksesuar istekleriniz için çözüm ortaklarımız ile görüşmeler sağlayabiliyoruz.

Kişi sayısı konusunda sorun yaşamamanız için kalabalık bir organizasyon ile düğün ve kına gecesi bir arada tercih eden çiftlerimizi 1200 kişiye kadar konukları ile birlikte Mor salonumuzda ağırlayabiliyoruz. Kırmızı salonumuzda ise oturma düzeninde 500 kişiye kadar konuklarınız ile birlikte organizasyonlar düzenleyebiliyoruz.

Gecenize geleneksel kına gecesi müzikleri ile orkestramız ve isterseniz ek olarak sanatçımız da renk katıyor. Farklı kültürlerin kına konseptlerini canlandırmak için Hint veya Roman kültürüne ait müzikler ile de eğlencenize eşlik edebiliyorlar…

Ayrıca çiftlerimizin istekleri doğrultusunda masa süslemeleri ve sandalye giydirmeleri de gerçekleştirebiliyoruz. Kına masası da oluşturabiliyoruz. Gelin hanımın kendisini prenses gibi hissedeceği bir gece için kına tahtı ve cibinliğini de temin ediyoruz.

Kına ritüellerinize farklılık katacak olan farklı dans grupları ile farklı showlar oluşturuyoruz. Çerez ve meyve servisi de yapabiliyoruz. Tabii ki bu istekleriniz ekstra paketler olarak düzenleniyor ve çiftlerimiz ile anlaşarak düzenliyoruz.

Benzersiz bir kına gecesi için ise formu doldurarak Altınsaray Düğün Salonları ile iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Yeşiltepe Mh. Sınırlar Sk.No:2 Tepebaşı Eskişehir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Altınsaray Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.