Sultan Sofrası Vadi

E-posta Gönder

Sultan Sofrası Vadi Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  500-750

Sultan Sofrası Vadi Sıkça Sorulan Sorular

 • Sultan Sofrası Vadi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Sultan Sofrası Vadi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Sultan Sofrası Vadi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Sultan Sofrası Vadi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Sultan Sofrası Vadi kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı

Sultan Sofrası Vadi Hakkında

Kuşadası’nda hem manzara hem de lezzet konusunda deneyimli bir restoranda düğün yapmak mı istiyorsunuz? Üstelik tüm bunları sunarken eşsiz manzaramızla da davetlilerinizi büyüleyeceğimizi söylersek, ne dersiniz?

Eğer siz de böyle bir restoran arayışı içindeyseniz; Kirazlı Sultan Sofrası Vadi’yi tercih edebilirsiniz. Uzun yıllardır restoran olarak faaliyet gösteriyoruz. Düğün, nişan, kına gecelerinde hizmet veriyoruz. Misafirlerimizin memnuniyetini sağlamak için birçok fırsat sunuyoruz. Bu memnuniyeti sağlamak için çok çalışıyor, güler yüzlü ekibimizle beraber konukların ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

“İdeal kına gecesi nasıl olmalı?”, “Gelin adayları kına mekânlarından ne bekliyor?” sorularından yola çıkarak kına gecelerinizi tasarlıyoruz. Nasıl bir gece istediğinizi bizimle paylaşmanızı bekliyoruz. Gelişmiş ışık, ses, havalandırma ve iklimlendirme sistemlerine sahibiz. En iyi organizasyona sahip olun diye de son teknolojik donanıma sahibiz.

Kına geceleriniz için hem açık hem de kapalı alanımız bulunuyor. Açık alanımızda yeşilliğin ve doğanın güzelliğiyle davetlilerinizi etkilerken kapalı alanımızda ise sıcak ve samimi bir ortam sunuyoruz. Ahşap detayların yer aldığı restoranımızda lezzet şöleni de yaşatıyoruz. Kına gecemde davetlilere yemek vermek istiyorum derseniz de hemen özel davet menüleri tasarlıyoruz. Usta şeflerimizin ellerinde hazırlanan lezzetlerle tadı damakta kalan tabaklar hazırlıyoruz.

Günümüzde kına gecelerinde pek çok farklı konsept kullanılıyor ve gelin adayları hayallerindeki organizasyona kavuşuyor. Eğer sizin de böyle bir hayaliniz varsa profesyonel bir firmayla anlaşabilirsiniz. Birçok iş ortağımızın bulunduğu dekorasyon önerilerinizi ekibimizle beraber de gerçekleştirebiliriz. Böylece ister Osmanlı isterseniz de geleneksel bir kına gecesine sahip olabilirsiniz.

Evliliğe giden yolda yoğun bir dönemden geçiyorsunuz. Omuzlarınızdaki yükü hafifletmek için Kuşadası kına mekânları arasında yer alıyor, dağ manzaramıza karşı bir düğün sohbeti yapmak için bekliyoruz. Bizimle iletişim kurmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan formu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.