İday Kır Bahçesi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Kuşadası, Aydın

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Otelimiz New İday Kuşadası kına gecesi organizasyonları yapılabilen mekânlar arasında yer almakta. Benimsemiş olduğu üstün hizmet kalitesi ile her zaman farkını ortaya koyan otelimiz, kına geceniz için de size hizmet vererek kusursuz bir kına eğlencesi geçirmenizi sağlıyor. Yılın 12 ayı hizmet veren otelimizin açık alan olarak hizmet verdiği havuz başında veya kapalı salonumuzda özel günlerinizi kutlayabilirsiniz.

Kına organizasyonunuz için 500 kişiye kadar davetlilerinizi konuk edebildiğimiz havuz başımızı istediğiniz renk ve konsept ile geceye hazır hale getirebiliyoruz. Kına geceleriniz en revaçta olan renkleri pembe, fuşya ve kırmızının her tonuna sahip mekân süslemelerimiz ve dekorlarımız ile hayal ettiğiniz konsepti hayata geçirebiliriz. Kına gecelerinin el ilgi çeken dekorlarından olan kına tahtı seçeneklerimizden istediğinizi seçebilirsiniz. Konseptinize uygun renkteki tüller ile süsleyeceğimiz kına tahtınızın önünde çekileceğiniz kareler ile gününüzü ölümsüzleştirirken güzel bir arka fon eşliğinde fotoğraflarınızı çekileceksiniz. Kına geceniz için beraber çalıştığımız organizasyon firması aracılı ile istediğiniz tüm konsept ürünleri temin edebileceğimizi belirtmek isteriz.

Eğer tamamen kendi zevkinizi yansıtacak şekilde bir kına organizasyonu düzenlemek isterseniz bu konuda bir organizasyon firmasından da yardım alabilirsiniz. İstediğiniz organizasyon firmasını otelimize yönlendirdiğiniz takdirde kendileri ile otelimizin düzenlemesi üzerine çalışmalara başlayabiliriz.

Kına gecenizi daha eğlenceli kılabilmek adına kına ekibimiz, çeşitli animasyon ekibimiz ve bir de zeybek ekibimiz ile görsel şovlar sunabiliriz.

Yemekli veya yemeksiz olarak organize edebileceğiniz bu özel gece için yemekli seçim yaptığınız takdirde otelimizin mutfağından da faydalanabileceksiniz.

Profesyonel mutfak ekibimiz en lezzetli menüleri sizler ve davetlileriniz için hazırlayacaklar. İçecek olarak ise tercihinizi alkollü / alkolsüz olarak yapabilirsiniz.

Otelimizde gerçekleştireceğiniz nişan, kına ve düğün gibi özel organizasyonlarınız için bizimle iletişime geçmek için formu doldurmanız yeterli olacak.

İletişim

Süleyman Bey

  • Adres: Bayraklı Dede Mah. Selçuk Bulvarı Kuştur Kavşağı No:66 KUŞADASI

İday Kır Bahçesi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!