İday Kır Bahçesi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

İday Kır Bahçesi - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

İday Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

İday Kır Bahçesi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

İday Kır Bahçesi Sık Sorulan Sorular

İday Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

İday Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


İday Kır Bahçesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

İday Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

İday Kır Bahçesi Hakkında

Otelimiz New İday Kuşadası kına gecesi organizasyonları yapılabilen mekânlar arasında yer almakta. Benimsemiş olduğu üstün hizmet kalitesi ile her zaman farkını ortaya koyan otelimiz, kına geceniz için de size hizmet vererek kusursuz bir kına eğlencesi geçirmenizi sağlıyor. Yılın 12 ayı hizmet veren otelimizin açık alan olarak hizmet verdiği havuz başında veya kapalı salonumuzda özel günlerinizi kutlayabilirsiniz.

Kına organizasyonunuz için 500 kişiye kadar davetlilerinizi konuk edebildiğimiz havuz başımızı istediğiniz renk ve konsept ile geceye hazır hale getirebiliyoruz. Kına geceleriniz en revaçta olan renkleri pembe, fuşya ve kırmızının her tonuna sahip mekân süslemelerimiz ve dekorlarımız ile hayal ettiğiniz konsepti hayata geçirebiliriz. Kına gecelerinin el ilgi çeken dekorlarından olan kına tahtı seçeneklerimizden istediğinizi seçebilirsiniz. Konseptinize uygun renkteki tüller ile süsleyeceğimiz kına tahtınızın önünde çekileceğiniz kareler ile gününüzü ölümsüzleştirirken güzel bir arka fon eşliğinde fotoğraflarınızı çekileceksiniz. Kına geceniz için beraber çalıştığımız organizasyon firması aracılı ile istediğiniz tüm konsept ürünleri temin edebileceğimizi belirtmek isteriz.

Eğer tamamen kendi zevkinizi yansıtacak şekilde bir kına organizasyonu düzenlemek isterseniz bu konuda bir organizasyon firmasından da yardım alabilirsiniz. İstediğiniz organizasyon firmasını otelimize yönlendirdiğiniz takdirde kendileri ile otelimizin düzenlemesi üzerine çalışmalara başlayabiliriz.

Kına gecenizi daha eğlenceli kılabilmek adına kına ekibimiz, çeşitli animasyon ekibimiz ve bir de zeybek ekibimiz ile görsel şovlar sunabiliriz.

Yemekli veya yemeksiz olarak organize edebileceğiniz bu özel gece için yemekli seçim yaptığınız takdirde otelimizin mutfağından da faydalanabileceksiniz.

Profesyonel mutfak ekibimiz en lezzetli menüleri sizler ve davetlileriniz için hazırlayacaklar. İçecek olarak ise tercihinizi alkollü / alkolsüz olarak yapabilirsiniz.

Otelimizde gerçekleştireceğiniz nişan, kına ve düğün gibi özel organizasyonlarınız için bizimle iletişime geçmek için formu doldurmanız yeterli olacak.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Bayraklı Dede Mah. Selçuk Bulvarı Kuştur Kavşağı No:66 KUŞADASI

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    İday Kır Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.