Işık, Ses ve Düzenleme Firmanızı Seçerken Hangi Soruları Sormalısınız?

Düğün töreniniz için ışık, ses ve düzenleme sistemi hizmeti almaya karar verdiniz. Peki, firmanızla anlaşırken sormanız gereken soruları ve dikkat etmeniz gereken noktaları biliyor musunuz? Bir ışık, ses ve düzenleme firmasıyla çalışmanın avantajlarına inanıyorsanız, devam edelim.

isik ses soru - isik-ses-soru

Sizi benzerlerinizden ayıran ne gibi özellikleriniz var?

Düğün için ışık, ses ve düzenleme sistemi alacağınız firmaya ilk olarak onları seçmenizin avantajının ne olacağını sormalısınız. Tecrübeleri ve sektörde kaç yıldır çalıştıkları öncelik vereceğiniz konulardan olmalı. Ekstra hizmetleri, paket programları ve diğer firmalardan farklı olarak size sunabilecekleri hizmetler hakkında kesin bilgi istemelisiniz.

Size başvuran çiftler ne gibi taleplerde bulunuyorlar?

Referanslarını ve ışık, ses düzenlemelerini yaptıkları düğünlerde ne gibi taleplerle karşılaştıklarını sormanız, fikir edinmenizi ve aklınıza gelmeyecek ancak uygulanmasını isteyeceğiniz seçenekler olabilir.

Düğünümüze ne kadar zaman kala sizinle çalışmaya başlamalıyız?

Düğün hazırlıklarında her aşamanın bir zamanı vardır. Ses, ışık ve düzenleme hizmetlerinin de hangi aşamada dahil edilmesi gerektiği hazırlıkların tamamlanması ve aksilik çıkmaması açısından çok önemli. Muhtemelen düğün mekanı ve orkestra ile anlaştıktan sonra ilk işinizin ses ve ışık sistemlerini ayarlamak olduğunu söyleyeceklerdir.

Işık, Ses ve Düzenleme İndirimleri

Firmanız ne gibi hizmetler sunuyor?

Çalışacağınız firmanın standart hizmet prosedürünü öğrenmelisiniz. Evlenecek çiftlere sundukları hizmetlerin sizin için yeterli olup olmadığına dikkat edin. Beğenmediğiniz hizmetleri listeden çıkartıp, istediğiniz uygulamaları ekleyip ekleyemeyeceğinizi sormalısınız. Böylece kullanmayacağınız veya memnun kalmayacağınızı düşündüğünüz hizmetler için ekstra ücret ödemeyerek dilediğiniz alternatifler ile hayallerinizdeki düğüne kavuşabilirsiniz.

Sahne düzenlemelerinde son trendler neler?

Sonuçta bu işle ilk kez karşılaşıyorsunuz! Işık, ses ve düzenleme hizmetleri konusunda detaylı bilgi sahibi olmadığınızdan ve düğünlerde nelerin daha uygun olacağını bilemeyeceğiniz için firmanızdan öneri almalısınız. Böylece uzman desteği ile gerekli hizmeti almış olacaksınız. Zaten anlaşacağınız firma mekana ve düğün temanıza uygun olarak sizi yönlendirecektir.

Şehrindeki 86 Işık, Ses ve Düzenleme Firması Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Pinar Karabağ tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (1)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

B Berna

Benim de en çok aklıma takılan konulardan biriydi ışık ve ses olayı. cok teşekkürler duguncom