Işık, Ses ve Düzenleme Firmalarıyla Çalışmanın Avantajları Nelerdir?

Pinar Karabağ tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 1:10 DK

29.11.2018

Düğün töreninizi farklı kılmak istiyor, düğünümde misafirlerin dilinden düşmeyecek bir gösteri olsun diyorsanız; ışık, ses ve düzenleme hizmeti almanız gerektiğini unutmayın. Profesyonel bir teknik destek sayesinde tüm dilekleriniz gerçek olacak.

Işık Gösterileri

İşte düğününüzü ışıklarla süslemenin en teknolojik yolu! Farklı bir düğün planlıyorsanız, klasik gösteriler ve eğlencelerin ötesinde ne yapabiliyorum diyorsanız kesinlikle ışık ve ses sistemi hizmetleri almalısınız. Örneğin; düğününüzde yapılacak bir lazer gösterisi ile hem keyifli bir organizasyona imza atabilir hem de lazer şekilleri ile size özel bir gösteri sunabilirsiniz.

lazer-gosteri

Kaliteli Ses Sistemi

Kaliteli bir ses sisteminin bana ne faydası olacak, konser vermeyeceğim ki demeyin! Düğün mekanınıza kurulan iyi bir ses sistemi demek; kır düğünü de olsa balo salonunda da evlenseniz ses dağılımının iyi sağlanması, kontrollü hoparlör sistemi ile sesin vurgularına ilgi çekilmesi, çevresel faktörlerden oluşacak gürültüyü en aza indirerek mekandaki tüm noktalara eşit ses iletimi sağlanması demektir.

ses---after-party

Işık, Ses ve Düzenleme İndirimleri

Puzzle Müzik Organizasyon ve Ses Işık
%37 İNDİRİM
111 14 10
Puzzle Müzik Organizasyon ve Ses Işık

Yeni Yıl Hediyesi Yıl Boyunca %37 İndirimi Kaçırmayın!...

Nill Müzik Ses&Işık Sistemleri
%20 İNDİRİM
26 4
Nill Müzik Ses&Işık Sistemleri

2019 Yılı Sonuna Kadar Yapılacak Rezervasyonlara %20 İndirim!...

İddialı Müzik Şöleni

Ne kadar iyi bir orkestra ile çalıştığınız düğündeki ses ve ışık düzenlemesi ile ortaya çıkacaktır. Eğer iyi bir hizmet alırsanız tüm misafirleriniz geceden gereksiz bir baş ağrısı yerine kulaklarına dolan etkileyici ezgilerle ayrılacaktır. Yılların eskitemediği düğün müzikleri ile dans ederken sizi hayranlıkla izleyen dostlarınız en özel anlarınıza şahit olsun istiyorsanız mutlaka bu hizmeti almalısınız.

partimuzik

Geniş Uygulama Alanı

İlerleyen teknoloji ile açık veya kapalı tüm mekanlara ve hatta denizde tekne ile yapacağınız mavi düğün konseptine bile hakim olacak ses sistemleriyle, herkesi hayran bırakacak bir müzik ziyafeti vererek töreninizi tamamlayabilirsiniz. Dış seslerin müzik yayınına dahil olmasını engelleyen teknolojik sistem; sesin yoğunluğunu, çevresel dağılımını ve akustiğe uygunluğunu sağlayarak kulaklarınızın pasını silecek bir eğlenceye imza atmanızı sağlar.

isik

Şehrindeki En İyi Işık, Ses ve Düzenleme Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

IŞIK VE SES FİRMALARI

Sıradaki Makaleler

Işık, Ses ve Düzenleme kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Işık, Ses ve Düzenleme Firmaları

Işık, Ses ve Düzenleme kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 yorum

SA

Selma Aydın

14/10/2014

çok çılgın bir düğüne benziyor. özenilesi cinsten :)