Işık, Ses ve Düzenleme İstanbul

Channel Sound & DJ Event

Channel Sound & DJ Event

Channel Sound & DJ Event Hakkında

Uzun yıllardır düğün müzik organizasyonlarında çiftlerimize beklentilerinin ötesinde bir hizmet sunmaktayız. Channel Sound & Dj Event olarak düğün ve diğer özel davetlerinizde profesyonel teknik ekipmanlarımızla yanınızdayız. 10 yılı aşkın bir süredir eğlence sektöründeyiz ve hem şehir içi hem de şehir dışında ekipman sağlayabiliyoruz. Düğününüzde kaliteli bir ses, ışık ve sahne sistemiyle doyasıya eğlenmek istiyorsanız, renkli bir gece geçirmek için bize güvenebilirsiniz.

Deneyim
Merkezimiz Almanya’da bulunuyor. Biz, Channel Music Records plak şirketinin etkinlik yüzü olmakla birlikte Prosound& Light çözüm ortağıyız. Bünyemizde mesleğinde büyük başarı kazanmış çok yetenekli bir teknik ekip bulunuyor. Tüm organizasyon ve davetlerimizde önceliğimiz çiftlerimizin ve misafirlerinin memnuniyetini kazanmaktan yanadır. Özellikle düğün ışık sistemleri, ses ve sahne düzenleme anlamında mekanlara tüm teknik donanımı temin ediyoruz.

Hizmetler
Düğün öncesinde çiftlerimizle bir araya gelerek kaliteli bir eğlence için neye ihtiyaçları olduğunu öğreniyoruz. Zengin hizmet yelpazemizde İstanbul düğün orkestralarının yanı sıra anlaşmalı olduğumuz çok değerli sanatçılar da bulunuyor. Çiftlerimize temposu asla düşmeyen bir gece yaşatmak için geniş bir profesyonel DJ ekibimiz var. DJ’lerimiz yeni nesil Pionner DJ setupları ile after party eğlencesini de sabahın ilk saatlerine taşıyor.

Düğün mekanınız ister açık ister kapalı olsun, profesyonel ekibimiz tüm ihtiyaçları belirleyerek size mükemmel bir gece hazırlıyor. Düğününüzün ilk anından son dakikasına kadar yanınızda oluyoruz ve davetinizin en iyi şekilde sonlanmasını sağlıyoruz. Ayrıca barkovizyon ve LED ekran gibi teknik gereksinimleri karşılayabiliriz. Konfeti, Lazen şov gibi eğlenceli gösterilerle birlikte truss ve sahne sistemlerinde her detayla ilgileniyoruz.

Düğününüzde ünlü sanatçıların sahne almasını istiyorsanız, menajerlik hizmeti de veriyoruz. Deneyimli teknisyerlerimiz düğün mekanındaki ışık, ses ve diğer tüm ayarlamaları yaparak sahnede en iyi ses kalitesinin olmasını sağlıyor. Düğününüze farklı bir hareket katmak isterseniz davul, perküsyon, solo enstrüman ve bando gibi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Düğün karşılama müzikleri için çok özel bir repertuvarımız var.

Ek Hizmetler
Channel Sound & Dj Event olarak teknik tüm donanımları temin etmenin yanı sıra düğün gecenizin konser tadında şovlarla geçmesini sağlayabiliriz. Perküsyon Show, Violin Show, Duo ve Trio gibi özel performanslarımız bugüne dek pek çok düğünde beğeni topladı. Sahne kostümleri, çifte özel besteler gibi ayrıcalıklı hizmetlerimizi ön görüşmemizde size öneriyoruz. İnteraktif sahne performanslarımız ise hem çiftlerimizi hem de misafirlerini coşturmaya yetiyor.

Düğün eğlencenizi planlarken düğün ses sistemleri ve sahneye dair tüm işleri profesyonel bir ekibe emanet etmek istiyorsanız, İstanbul’un en kapsamlı müzik organizasyon şirketi olarak karşınızdayız. Channel Sound & Dj Event’te sizi üstün kaliteli bir hizmet ve en son teknoloji donanımlar bekliyor. Müzik çözümlerimiz hakkında fiyat bilgisi edinmek için sayfadaki formu doldurabilir veya iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Channel Sound & DJ Event Özellikler

Hizmet İçeriği
Barkovizyon ve Led Ekran DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu Konfeti Lazer Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Özellikler
Kendi Ekipmanını Sağlıyor Şehir Dışında Hizmet Ekipman Kiralıyor

Channel Sound & DJ Event Sıkça Sorulan Sorular

Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı?

Her ikisi de

Performans öncesinde hazırlık kaç saat sürer?

1 saat

Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

Açılışlar

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Nuriye & Mehmet

Düğün Tarihi: 06.03.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Çok teşekkür ediyorum güzel neşeli bir düğün oldu selamlar

Selin & Barış

Düğün Tarihi: 27.11.2021

Bize harika bir nişan gecesi yaşatan Channel ailesine, her konuda yardımcı olan teknik arkadaşlara sonsuz teşekkür ederim. Ailemizden bireyler gibiydi herkes. Düğünümüzde de görüşmek dileğiyle sonsuz sevgiler :)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.