Işık, Ses ve Düzenleme Eskişehir

En Güzel Gecem

Ekiple Tanışın

  • İşyeri Sahibi

En Güzel Gecem Özellikler

Hizmet İçeriği
Barkovizyon ve Led Ekran DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu Lazer Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Özellikler
Kendi Ekipmanını Sağlıyor Şehir Dışında Hizmet Ekipman Kiralıyor

En Güzel Gecem Sıkça Sorulan Sorular

Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı?

Etkinlik başı

Performans öncesinde hazırlık kaç saat sürer?

2 saat

Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

Açılışlar

En Güzel Gecem Hakkında

En özel anlarınızı şahane bir ekip ve kaliteli hizmetle ölümsüzleştirmek istiyorsanız, En Güzel Gecem ailesi olarak buradayız! 15 yılı aşkın iş tecrübemiz ve profesyonel DJ kadromuzla en mutlu anlarınızı sizin için unutulmaz kılıyoruz.

En Güzel Gecem isimli firmamızla uzun zamandır önemli gün ve organizasyonların müzik konusundaki ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Üstelik sadece müzik konusunda size yardımcı olmuyoruz. Aynı zamanda sahne, ses ve ışık ekipmanlarımızla destek veriyor, eğlencelerinizi kusursuz birer görsel şova dönüştürüyoruz. İşimizi profesyonel bir şekilde yapıyoruz. Mesleğinde iyi yerlere gelmiş kişilerle çalışıyoruz. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunmaya gayret gösteriyoruz. Aramızda müzisyenler, yapımcılar, organizasyon sorumluları ve çok sayıda da DJ performansçıları bulunuyor.

Eğlence sektörünün odak noktalarından biri olan müzik alanında hizmet veriyoruz. Eskişehir merkezli olmamıza karşın Türkiye’nin her yerinde hizmet veriyoruz. Eskişehir düğün müzik grupları arasında farkımızı belli noktalarda epey ortaya koyan bir ekibiz. Buna ek olarak sahne sistemleri kurulumları konusunda da iddiamızı ortaya koyuyoruz.

Düğünlere DJ desteği sunmanın yanı sıra ses sistemlerini de kendimiz temin ediyoruz. İsterseniz vokal, canlı müzik, enstrümantal, dans şovu, animasyon hizmetlerimiz de bulunuyor. Son teknoloji ışık ve LED sistemlerini de biz kurarak mekanı eğlenceye hazırlıyoruz. Gecenizi güzelleştirmek için gereken ekipmanların tamamı bünyemizde var.

Nasıl bir hizmet almak istediğinizi düğünden önce sizinle bir araya geldiğimizde konuşuyoruz. Hizmet detaylarımızı, eğlencenizin yapılacağı mekanı ve taleplerinizi göz önünde bulundurarak size yardımcı oluyoruz. Üstelik sadece düğünler için de değil kurumsal etkinlikler, konserler, partiler, davetler, doğum günü kutlamaları gibi aklınıza gelen çok sayıda organizasyona seve seve hizmet veriyoruz.

Siz de En Güzel Gecem’in hizmetlerinden yararlanmak ve fiyat bilgisi almak isterseniz sayfada yer alan iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Eskişehir/Tepebaşı

  • Haritadaki Konumu

    En Güzel Gecem Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.