222 Sound Light*

222 Sound Light
222 SOUND&LIGHT; Ses, Isik, Görüntü Sistemleri 2008 yilinda ; Ses, Isik ve Görüntü Sistemlerinin Satisi ve satis sonrasi servis konusunda hizmet vermek üzere Eskisehir'de kurulmustur.

Faaliyetlerimiz, bayisi oldugumuz ürünler, sinema sistemleri,projeksiyon sistemleri, konferans sistemleri ile gelismektedir. Bölgemizdeki ihtiyaç geregi en etkin ve en güçlü sekilde tümü Ithal malzemelerle hizmet veren sirketimiz,sistem kiralama seklinde de genislemektedir.

Firmamiz, hizla gelismekte olan teknolojik ilerlemeleri sizlere en kisa sürede sunup, müsterilerimizin arzularini sinirsiz yerine getirebilmeyi esas faaliyet konusu olarak görmüs ve bunu basarabilme onurunu daima yasamistir.

Tüm prensipler isiginda; siz müsterilerimizle kaliteli hizmet anlayisini ve memnuniyetini ön planda tutarak kisa vadeli kazançlar yerine uzun vadeli dostlugu ilke edinip , sizlere mükemmeli sunmak mutlulugumuz olacaktir.

Firmamiz çalisanlari uzun yillardan beri sektörümüz çalisanlari olup her türlü organizasyon konularinda yeterli teknik donanima sahip olup bilgi ve becerilerini arttirmak ,yeni ürünler hakkinda teknolojik gelismeleri takip etmek için yurt içinde ve yurtdisinda fuarlara katilmaktadir.

222 Ses,Isik,Görüntü sistemleri ;Konser, defile, dügün, açilis, konferans, kongre, festival, miting, fuarlar ve özel organizasyonlariniz da, her an ulasabileceginiz ve her türlü teknik destegi saglayan kaliteli ekibiyle hizmetinizdedir.

Saygilarimizla..

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

Evleneceklere Destek Hareketi
222 Sound Light ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için 222 Sound Light hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap