Mrs. London Beauty

E-posta Gönder

Mrs. London Beauty Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Ağda, El / Ayak bakımı, Makyaj, Manikür / pedikür, Saç , Solaryum, Protez tırnak, İpek kirpik, Kirpik lifting, Dudak renklendirme, Microblading
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Mrs. London Beauty Özellikler

 • Haftasonu Hizmet

Mrs. London Beauty Hakkında

Güzellik sektörüne girdiğimiz günden beri aynı azimle çalışıyor, sürekli olarak kendimizi geliştirerek yeni trendleri ve teknolojileri takip ediyoruz. MRS London olarak bir marka haline gelen ismimizi hep daha iyisine ulaştırmak için elimizden geleni yapıyoruz. İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan şubelerimizle her gün çok sayıda kişiye ulaşıyor, salonlarımızın ayrı bölümlerinde hem kadın hem de erkeklere hizmet veriyoruz.

Kurucumuzun yıllar önce açtığı ilk MRS London ile elde ettiği başarılar sayesinde bugün büyük bir aileyiz. Sektörel bilgi birikimi ve vizyon sahibi oluşu ile büyük adımlar atarak şubelerimizi açtı. Bugün Sancaktepe merkez salonun yanı sıra Çamsan, Kartal ve Samandıra’da bulunan 4 ayrı şubemizle hizmet veriyoruz.

Bu sayfa üzerinde hizmet bilgileri bulunan salonumuz MRS London Sancaktepe’deki Çamsan AVM içerisinde yer alan şubemiz. Özenle tasarladığımız salonumuzun modern ve şık bir tasarımı olmasının yanı sıra konforlu bir oturumu da var. Bu sayede ağırladığımız tüm müşterileri kendilerini özel hissedecekleri şekilde ağırlıyoruz. Ayrıca alanında uzman ve her biri tecrübeli bir ekip olarak çalışıyoruz.

Kendimizi sürekli geliştiriyor ve çağı takip ederek sektörümüzdeki yenilikleri salonumuza taşıyoruz. Bu sebeple klasik veya yenilikçi fark etmeksizin pek çok türde uygulama ve hizmete salonumuzda yer veriyoruz. Kadınların güzelliğine katkıda bulunan ve günlük olmayan; solaryum, ipek kirpik, microblading ve kaş tasarımı, tırnak bakımı, protez tırnak ve kalıcı oje, kalıcı dudak renklendirme gibi uygulamaları bünyemizde bulunduruyoruz.

Uygulamalarımız için kullandığımız ürünlerin kalitesine ve hijyen koşullarına çok özen gösteriyoruz. Müşterilerimizin sağlığına da hayal ettikleri görünüme kavuşabilmelerine de eşit derecede önem veriyoruz. En güncel teknolojiyi kullandığımızdan emin olmak için sektördeki gelişmeleri yakından takip ediyor, kendini ispat etmiş iyi markaların kaliteli ürünlerini kullanıyoruz.

Klasik hizmetlerimiz arasındaki saç kesim, boyama ve şekillendirme gibi işlemlerin yanı sıra özel gün ve organizasyonlar için saç ve makyaj uygulamaları da yapıyoruz. Düğünler başta olmak üzere; nikah törenleri, söz nişan merasimleri, kına geceleri gibi tekrarı olmayan günler için gelin adayları tarafından gelin başı ve makyajı için çokça tercih ediliyoruz.

Gördüğünüz üzere kişisel bakım ve güzellik için geniş yelpazede hizmet sunuyoruz. İster düğün tarihi yaklaşan bir gelin adayı olun isterseniz de sadece kişisel bakımınızı gerçekleştirmek isteyin, bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Çamsan AVM’de yer alan şubemizden hizmet almak isterseniz sayfa üzerindeki numarayı arayarak bize ulaşabilir, MRS London fiyat listesini öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Yenice Sk. Çamsan AVM MRS London Kuaför Sancaktepe/ İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.