Mesut Çorlu Unisex Coiffeur Solarium

E-posta Gönder

Mesut Çorlu Unisex Coiffeur Solarium Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Ağda, Makyaj, Manikür / pedikür, Saç , İpek kirpik, Kirpik lifting, Microblading, Kalıcı eyeliner
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Mesut Çorlu Unisex Coiffeur Solarium Özellikler

 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Haftasonu Hizmet

Mesut Çorlu Unisex Coiffeur Solarium Hakkında

İstanbul’da düğün, kına gecesi, söz, nişan ve nikahınız öncesi hem stresini azaltacağınız hem de ihtiyacınız olan bakımı yaptırabileceğiniz bir güzellik salonu mu arıyorsunuz? Cevabınız “Evet” ise doğru yerdesiniz. Mesut Çorlu Unisex Coiffeur Solarium’da sizi ağırlamaya hazırız.

Uzun yıllardan beri saç, makyaj ve bakım hizmetleri sunuyoruz. Yıllar içerisinde edindiğimiz tüm deneyimleri çalışmalarımıza en iyi şekilde yansıtıyoruz. Elbette her geçen gün güzellik sektörü giderek gelişiyor. Biz de çağın tüm yeniliklerini yakından takip etmeye özen gösteriyoruz. Gerek ülkemizde gerek de dünyada moda olan tüm güzellik uygulamalarını rahatlıkla salonumuz içerisinde uyguluyoruz.

Üsküdar güzellik merkezleri arasında sunduğumuz hizmetlerle öne çıkıyoruz. Her daim beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaya özen gösteriyoruz. İhtiyacınız olmayan ya da verim alamayacağınız bir hizmeti size sunmuyoruz. Bu bizim üzerinde en çok durduğumuz hassas noktalarımızdan biri.

Güzellik merkezleri titizlik ve hijyen isteyen yerler. Kullanılan aletlerden mekanın geneline kadar her kısım oldukça temiz olmalı. Biz de düzenli olarak salonumuzu dezenfekte ediyor ve temizliyoruz. İçiniz rahat bir şekilde bizden hizmet alabilirsiniz. Profesyonel ve deneyimli bir çalışan kadrosuna sahibiz. Bünyemizde bulunan elemanların tümü eğitimli. Nasıl bir hizmet almak istediğinizi, aklınızda neler olduğunu bize önceden anlatmalısınız. Böylelikle size fikirlerimizi söyleyebilir, doğru yönlendirmelerde bulunabiliriz. Bizde ağda, makyaj, manikür, pedikür, saç yapımı, ipek kirpik, kirpik lifting, microblading ve kalıcı eyeliner gibi hizmetler alabilirsiniz. Uygunluk durumumuza göre de randevu kaydı oluşturuyoruz. Davetlerinizden ortalama bir hafta kadar bir zaman dilimi öncesi bize ulaşabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek ve Mesut Çorlu Unisex Coiffeur Solarium hizmetlerinden yararlanmak için sayfada bulunan firma bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Cumhuriyet Mah. Libadiye Cad. No:37/A Üsküdar/ İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.