Maya Sante Clinic*

Maya Sante Clinic
Mayasante; Eskişehir’de medikal estetik uygulamalarının tek bir klinik ortamda sunumunu amaçlayarak kuruldu. Alanında ulusal bir marka ile faaliyete başlayarak, çok hızlı gelişme gösteren sektörde entegre olduğu grup ile anlık bilgi ve veri akışından faydalanmaktadır.Her türlü güncel bilginin paylaşılabildiği ulusal ve uluslar arası ağ sayesinde Eskişehir’de de en son yenilikleri sunabilme imkanı oluşmaktadır.

Günümüzde bilginin güncelleme hızının artışı yanında özellikle medikal estetik sektöründe bilgiye ulaşmanın zorluğu dikkate alındığında entegrasyonun önemi daha da artmaktadır. Dr. Oğuz Uçar, tüm güncel uygulamaların takip edilmesi için dönemsel eğitimler ile bilgi paylaşımı amacıyla, sektörün önemli isimlerinin de katılımı ile kurulmuş Medikal Estetik Derneğinin Eskişehir, Afyon, Kütahya, Bilecik bölge temsilcisi olarak görev yapmaktadır.

Kuruluşu yeni olmasına rağmen kısa sürede uyandırdığı ilginin de beraberinde getirdiği sorumlulukların gereği olarak en iyi ve en yenileri imkanlar ölçüsünde Eskişehir’e taşımak ilke edinilmiştir. Bunların sonuçları olarak da; Eskişehir’de pek çok ilke imza atan mayasante diyet ve zayıflama birimi olan ilk ve tek merkezdir. Alexandrite, radyofreakanslı diode ve IPL ile lazer tedavileri ve lazer epilasyon, ozon terapi, zayıflama, diyet, botox, dolgu, mezoterapi, selülit tedavisi, lipoliz, leke tedavisi, kimyasal peeling tedavileri ile Eskişehirliler yanında çevre illere de hizmet vermektedir.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


Evleneceklere Destek Hareketi
Maya Sante Clinic ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Maya Sante Clinic hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap