Setr-i Nur Nevşehir

Gelinlik

Kategori

Merkez Nevşehir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 1 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Şapka
  • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? Müşterinin isteğine göre tüm modeller çalışılmaktadır.

Önerilen Firmalar

Prenses Gelinlik
7

Acıgöl

Prenses Gelinlik

Bianco Vita Gelinlik
15 3

Merkez

Bianco Vita Gelinlik

Elegance Wedding World
15

Merkez

Elegance Wedding World

Hakkında

Dillere destan bir markadan hizmet almak isterseniz, Setr-i Nur Nevşehir ailesi olarak sizinle çalışmaya hazırız.

Düğünlerin özellikle de gelinler için anlamı çok büyük. Tüm gelinlerin düğünlerinde göz alıcı görünmek istediklerini biliyoruz. Setr-i Nur markamızla biz de size beklentilerinizi sunuyor, taleplerinize göre yardımcı oluyoruz. İşimiz sizi memnun etmek.

Profesyonel bir ekiple birlikte size hizmet veriyoruz. Düğünden önce sizi modaevimizde güler yüzlü bir şekilde ağırlıyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğreniyoruz. Beklentilerinize uygun bir hizmet almanızı sağlıyoruz. İster hazır isterseniz de özel dikim modellerimizle size yardımcı oluyoruz. Geniş deneme kabinlerimizde beğendiğiniz hazır modellerimizi deneyebilirsiniz. Eğer özel dikim bir hizmet alacaksanız daha detaylı bir planlama sürecinin içerisine giriyoruz.

Özel dikim isteyen gelinlerimizin genelde akıllarında bir model oluyor. Bize istediğiniz gelinliği anlatmanızı istiyoruz. Vücut ölçülerinizi alıyor, kağıt üzerine kalıbınızı çıkarıyoruz. Kullanacağımız kumaşları ve aksesuarları birlikte seçiyoruz. Gelinlik tasarlarken vücut tipiniz çok önemli. Güzelliğinizi ön plana çıkacak modellere yöneliyoruz. Omuz genişliğinize, bacak boyunuza uygun bir model tasarlıyoruz. Kullanacağımız aksesuarlar ise modelimizin tarzında belirleyici oluyor. Çok görkemli bir model isterseniz yoğun taş ve dantel işlemeler düşünebilirsiniz. Sade modellerde ise aksesuar kullanımları olmuyor.

Gelinliğinizi provalarla hazırlıyoruz. Bazen gelinlerimiz fikir değiştiriyor. Provalar esnasında değişiklik yapmak istediğiniz kısımları bize anlatabilirsiniz. Modeliniz tamamlanmadan kolayca istediğinizi size sağlarız. Duvağınızı da gelinliğinize uygun şekilde hazırlıyoruz. Modaevimiz içerisinde güzelliğinizi tamamlayıcı pek çok aksesuar bulunuyor. Dilediğinizi seçebilirsiniz. Sunduğumuz daha pek çok ayrıcalık için bize ulaşmanız yeterli.

Siz de Nevşehir modaevleri arasında yer alan Setr-i Nur Gelinlik Nevşehir markamızın şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurarak, randevu alabilirsiniz.

  • Adres: Güzelyurt Mah. Zübeyde Hn. Cad. No:44 /201


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Setr-i Nur Nevşehir firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!