Gelinlik Nevşehir

Hilal Uskut Bridal

Hilal Uskut Bridal

Hilal Uskut Bridal Hakkında

Dillere destan bir markadan hizmet almak isterseniz, Hilal Uskut Bridal Nevşehir ailesi olarak sizinle çalışmaya hazırız.

Düğünlerin özellikle de gelinler için anlamı çok büyük. Tüm gelinlerin düğünlerinde göz alıcı görünmek istediklerini biliyoruz. Hilal Uskut Bridal markamızla biz de size beklentilerinizi sunuyor, taleplerinize göre yardımcı oluyoruz. İşimiz sizi memnun etmek.

Profesyonel bir ekiple birlikte size hizmet veriyoruz. Düğünden önce sizi modaevimizde güler yüzlü bir şekilde ağırlıyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğreniyoruz. Beklentilerinize uygun bir hizmet almanızı sağlıyoruz. İster hazır isterseniz de özel dikim modellerimizle size yardımcı oluyoruz. Geniş deneme kabinlerimizde beğendiğiniz hazır modellerimizi deneyebilirsiniz. Eğer özel dikim bir hizmet alacaksanız daha detaylı bir planlama sürecinin içerisine giriyoruz.

Özel dikim isteyen gelinlerimizin genelde akıllarında bir model oluyor. Bize istediğiniz gelinliği anlatmanızı istiyoruz. Vücut ölçülerinizi alıyor, kağıt üzerine kalıbınızı çıkarıyoruz. Kullanacağımız kumaşları ve aksesuarları birlikte seçiyoruz. Gelinlik tasarlarken vücut tipiniz çok önemli. Güzelliğinizi ön plana çıkacak modellere yöneliyoruz. Omuz genişliğinize, bacak boyunuza uygun bir model tasarlıyoruz. Kullanacağımız aksesuarlar ise modelimizin tarzında belirleyici oluyor. Çok görkemli bir model isterseniz yoğun taş ve dantel işlemeler düşünebilirsiniz. Sade modellerde ise aksesuar kullanımları olmuyor.

Gelinliğinizi provalarla hazırlıyoruz. Bazen gelinlerimiz fikir değiştiriyor. Provalar esnasında değişiklik yapmak istediğiniz kısımları bize anlatabilirsiniz. Modeliniz tamamlanmadan kolayca istediğinizi size sağlarız. Duvağınızı da gelinliğinize uygun şekilde hazırlıyoruz. Modaevimiz içerisinde güzelliğinizi tamamlayıcı pek çok aksesuar bulunuyor. Dilediğinizi seçebilirsiniz. Sunduğumuz daha pek çok ayrıcalık için bize ulaşmanız yeterli.

Siz de Nevşehir modaevleri arasında yer alan Hilal Uskut Bridal Nevşehir markamızın şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurarak, randevu alabilirsiniz.

Hilal Uskut Bridal Özellikler

Özellikler
Özel dikim Kiralama Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
1 hafta

Hilal Uskut Bridal Sıkça Sorulan Sorular

Hilal Uskut Bridal gelinlik fiyatları ne kadar?

Hilal Uskut Bridal gelinlik fiyatları 40.000-50.000 TL aralığından başlamaktadır.

Hilal Uskut Bridal ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyor?

"Müşterinin isteğine göre tüm modeller çalışılmaktadır."

Hilal Uskut Bridal gelinlik teslim süresi ne kadar?

Hilal Uskut Bridal gelinlik teslim süresi 1 hafta'dır.

Hilal Uskut Bridal kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Hilal Uskut Bridal 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.

Hilal Uskut Bridal aksesuar sağlıyor mu?

Hilal Uskut Bridal, gelin buketi, duvak, şapka, eldiven, taç/toka aksesuarlarını sağlamaktadır.

Hilal Uskut Bridal düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Hilal Uskut Bridal düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Hilal Uskut Bridal pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Hilal Uskut Bridal pazar günü hizmet veriyor.

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Şerife

Düğün Tarihi: 22.01.2023

Nişanım için gitmiştim bana sunulan hizmetten sonuna kadar memnun kaldım, her adımda benim onayımı fikrimi alarak hareket ettiler, ne eksik ne fazla, sonuç harikaydı.

Asiye

Düğün Tarihi: 10.12.2022

Ben sadece gelinlik kiraladım ve her süreçte inanılmaz memnun kaldım. Biri şehir dışında olan düğünüm için de farklı aksesuarlar verdiler hiç ikiletmeden. Çiçekler de öyle… fiyat son derece makul ve gelinliğim çok güzeldi. Makyaj da dahildi, makyajım da güzeldi. Her şeyden önce insana öyle stresli... devam 

Kübra

Düğün Tarihi: 11.11.2022

Ekip şahane işlerinde profesyonel ne yapmaları gerektiğini çok iyi biliyorlar. yakın çevreme herkese Nevşehir de ilk aklıma gelen gelinlik ve baş tasarımı olarak Hilal uskut bridali tavsiye ediyorum. En güzel gününüzün en güzel kahramanı onlar🙏

Aynur

Düğün Tarihi: 06.11.2022

Memnun kalmadan çıkan şaşırtır. En az gelinler kadar önemsiyorlar günün anlam ve önemini. Dış çekim, kına, düğün 3 gün orada hazırlandım çok memnun kaldım üstelik gelin yakını olarakta çok kez hazırladılar memnun kalmadığım hiç olmadı. Elinize emeğinize sağlık♥️

Sultan

Düğün Tarihi: 07.05.2021

Nişan gelininiz oldum. Baş tasarımım, makyajım, kıyafetim hepsi hayal ettiğimden bile daha güzel oldu. Düğünümde istisnasız yine sizlerle olacağım. Yorumları okuyup şüphede kalan arkadaşlara fazlasıyla tavsiye ediyorum. Herseyi danışarak yapan, o günün size ait olduğunu hissettiren çok tatlı... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.