Pronovias Gelinlik Modelleri 2019

30.06.2020

Dünyaca ünlü gelinlik markası Pronovias'ın 2019 gelinlik koleksiyonundan öne çıkan modeller bu galeride. Haydi, incelemeye başla!

Üç Boyutlu İşlemeli Dantelli Gelinlik

Üç Boyutlu Dantel ve Tül - Beyaz - Düşük Omuzlu - Evaze Etekli

Görsel Numarası: D1017112

Dünyaca ünlü İspanyol gelinlik firması Pronovias, 2019 koleksiyonunda yenilikçi tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. Önceki yıllardaki tasarımlarına kıyasla bu yıl daha modern ve kullanışlı modellere imza atan marka, "klasik gelinlik" algısının dışına çıkıyor. Özellikle 2018 gelinlik modellerine kıyasla, 2019'da gelinlikler sadeleşiyor, bohem ve feminen gelinlikler öne çıkıyor, iki parça gelinlik, iki şekilde kullanılan gelinlik gibi yenilikçi ve kullanışlı modellerin koleksiyonda yer buluyor. Şimdi dilersen modelleri incelemeye başlayalım. Bütün bakışları üzerinde toplayacak, romantik tarzda, şık bir gelinlik arıyorsan, işte senin gelinliğin! İşlemeli tülden yapılarak 3 boyutlu iri çiçeklerle süslenen düşük omuzlu bu gelinlik göz alıcı tasarımıyla öne çıkıyor.

Sen de bu gelinliği beğendiysen, bu ve daha fazlası için Pronovias'ın profilini inceleyebilir, fiyat teklifi ve randevu alabilirsin.

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Sıradaki Galeriler

Gelinlik kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum