Pronovias 2018

17.07.2020

Pronovias'ın yeni sezonunda dantel detaylar öne çıkıyor. Pronovias 2018 gelinlik koleksiyonu Düğün.com'da.

Straplez Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D852638

Straplez kalp yaka, dantel ve çiçek işlemeli prenses kesim gelinliği armut vücut tipine sahip gelin adaylarına öneriyoruz. Belden aşağıya kabararak indiği için, basen bölgesindeki fazlalıkları mükemmel şekilde gizleyecektir. Bu yaka çeşidi şekilli omuzlarını öne çıkararak belinin daha ince görünmesine yardımcı olacak. Gelinliğin üzerindeki işlemeler nedeniyle saç aksesuarı veya ayrıca takıya ihtiyacın olmayacak. Ancak boynun açıkta kaldığı için gelinlik ile birlikte ışıltılı bir gerdanlık takabilirsin. Bu tarz straplez prenses gelinlik modelleri özellikle otel düğünlerinde giymek için ideal olacaktır. Düğün mekanı büyüdükçe, kendini daha fazla gösteren modeller tercih etmek önem taşır.

Belgin Yetiş

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Kayık Yaka Dantel Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D852804

Uzun kollu, cepli A kesim bu gelinliği armut vücut tipine sahip olan gelin adaylarına öneriyoruz. Kalp yaka ve belden aşağıya genişleyerek inen bu gelinlik modeli dikdörtgen vücut tipine sahip gelin adayları için de ideal bir görünüm sunacaktır. Gelinliğin yakası ve etek kesimi sayesinde düz hatlara sahip bu vücut tipine sahip kadınlar, kıvrımlı bir görünüme kavuşabilir. Gelinliğin yakası kapalı ve dantel olduğu için böyle bir modelle gerdanlık ya da kolye kullanmanı önermiyoruz. Onun yerine saçlarını zarif bir topuz yaparak şık bir saç aksesuarı ya da küpe kullanabilirsin.

Belgin Yetiş

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Dantel Kollu Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D852800

Kolları ve yakası dantellerle süslenmiş bu gelinlik adeta bir zarafet abidesi gibi. Kayık V yaka, dantel kolları olan bu düz kesim gelinliği dikdörtgen vücut tipine sahip olan ince gelin adaylarına öneriyoruz. Gelinliğin yakası oldukça zarif bir görünüm sunuyor. Omuzlardan başlayarak geniş bir V çizen böyle bir yakayı daha çok orta ve uzun boylu gelin adaylarına öneriyoruz. Gelinliğin yakasını açık kullanmak istiyorsan, herhangi bir takı kullanmak yerine, ışıltılı bir saç tarağı tercih edebilirsin. Boynun açıkta bırakmak istemiyorsan da ince bir kolye kullanarak görünümüne ışıltı katabilirsin.

Belgin Yetiş

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Prenses Kesim Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D852799

Prenses kesim, dantel sırt dekolteli saten kumaştan hazırlanan bu şık gelinliği özellikle kum saati vücut tipine sahip, ince belli boylu gelin adaylarına öneriyoruz. Kayık yakanın da gelinlikte ayrı bir şıklık yarattığını da belirtmeden geçmeyelim. Audrey Hepburn tarzı bu yaka ile daha zarif bir görünüm elde edebilirsin. Gelinliğin üzerindeki tek hareket sırt detayı olduğu için ışıltılı, sallantılı küpeler kullanılabilir. Ya da saçlarını ensende topuz yapıp üzerine küçük dantel detaylı bir şapka takarak çok şık bir görünüm elde edebilirsin. Bu gelinlik özellikle şık bir kulüp ve davet salonunda gerçekleşecek düğünde giyilebilir.

Belgin Yetiş

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Derin V Yaka Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D852783

Derin V yaka, düz kesim bu dantel gelinliği gösterişten uzak ama şık bir gelinlik arayan gelin adaylarına öneriyoruz. Ayrıca derin yaka dekoltesinden dolayı, bu model, dikine bir etki yarattığı için özellikle kısa boylu gelin adaylarını daha uzun gösterecek. 3D aplikelerle hareketlendirilmiş gelinliği dilersen yarım toplu saç modeli ile tamamlayabilirsin. Ayrıca gelinliğin yakası açıkta kaldığı için aksesuar kullanımında da özgürsün. Uzun sallantılı bir kolyenin çok yakışacağını da hemen belirtelim. Nikah sonrası yemek organizasyonu düzenleyeceksen, böyle bir model giymeyi düşünebilirsin. Hem zarif hem şık bir görüntüye sahip olacağını garanti ediyoruz.

Belgin Yetiş

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Yarım Balık Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D852775

Derin V yaka, transparan tül üzerine dantel çiçek aplikeli askıları olan bu yarım balık model gelinlik orantılı vücut hatlarına sahip gelin adaylarına çok yakışacaktır. Özellikle kilo sorunu olmayan kum saati vücut tipine sahip bir gelin adayıysan, bu askıları yaprak motifleri ile süslenmiş gelinliği mutlaka alternatiflerin arasına eklemelisin. Straplez kalp yaka bu gelinlik ile saçlarını geriye atabilir ya da zarif bir topuz yaptırabilirsin. Bu sayede gelinliğin askılarındaki detaylar da öne çıkacaktır.

Belgin Yetiş

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Uzun Kollu Dantel Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D852772

Tül üzeri tantel kumaştan tasarlanan, uzun kollu ve cepli bu A kesim gelinliği armut vücut tipine sahip gelin adaylarına öneriyoruz. Gelinliğin kumaşındaki kendinden desenli motifler ve kapalı bir yakaya sahip olması nedeniyle, takı ve aksesuar konusunda seçici olmanı öneriyoruz. Zarif bir inci küpe ile görünümünü tamamlayabilirsin. Yaka kısmındaki dantel detaylarla birleşince, kalabalık bir görünüm yaratmaması için saçlarını tepede şık bir topuz ile toplatabilirsin. Damat adayının boyu uzun ise görüntüyü dengelemek için platform topuk gelin ayakkabıları ideal olacaktır.

Belgin Yetiş

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Uzun Kollu Balık Kesim Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D852748

Zarafetin detaylarda gizlendiği bir gelinlik modeli. Uzun kollu, kolları ile bel bölgesinde dantel pencereleri ve kuyruğu olan trompet kesim gelinliği kum saati vücut tipindeki gelin adaylarına öneriyoruz. Bu sayede mükemmel fiziğini ortaya çıkarabilirsin. Kayık yakaya sahip bu gelinliği topuz saçlar ile tamamlamanı öneriyoruz. Dilersen saçlarını dağınık topuz yapıp ışıltılı bir saç aksesuarı kullanabilir ya da sallantılı şık küpeler tercih edebilirsin. Sade bir kutlama yemeği vereceksen bu minimalist gelinlik modelinin ideal olduğunu belirtmeliyiz.

Belgin Yetiş

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Straplez Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D852668

Üst gövdesi korsajlı straplez yaka, fırfırlı tül etekleri bulunan bu A kesim gelinlik kır düğünü yapmayı planlayan gelin adaylarının tercih edebileceği modeller arasında yer alıyor. Düğününde, doğanın içerisinde bu sade gelinliğin eteğini efil efil savurarak yürüdüğünü hayal etsene! Model son derece sade olduğu için aksesuar olarak istediğin takı setini kullanabilirsin. Gelinliğin yakası da açık olduğu için dilediğin, yüz şekline en çok yakışacak modeli kullanmakta özgürsün.

Belgin Yetiş

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Dantel Yaka Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D852658

Dantel yaka, uzun kollu A kesim bu kabarık gelinlik uzun boylu gelin adaylarının kullanabileceği modeller arasında. Belden aşağıya doğru genişlediği için geniş basen sorunu yaşayan adaylar da rahatlıkla tercih edebilir. Kalp yaka üzeri danteller ile kayık yakaya dönüştürülmüş model, özellikle tarihi bir düğün mekanında evleneceklerin seçimi olabilir. Gelinliğin yakasında ve kollarında danteller olduğundan karışık bir görünümün önüne geçmek için saçlarını toplamalı ya da geriye doğru atmalısın.

Belgin Yetiş

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Derin V Yaka Kısa Kollu Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D852652

Derin V yaka, kısa kollu dantel kumaştan bu gelinliği atletik vücut tipine sahip olan gelin adaylarına tavsiye ediyoruz. Belindeki taşlı kemer hoş bir illüzyon yaratarak bel oyuntusu olmayan gelin adayları için daha kıvrımlı bir görüntü yaratarak, beli olduğundan daha ince gösterecektir. Eteği çıkarılabilir olan model, düğünden sonra after party'de de rahatlıkla kullanabilir. Böylece tek gelinlik ile iki farklı modeli deneyebilirsin. Modelin yakası açık olduğundan, ince bir kolye ile gelinliğini tamamlayabilirsin.

Cemre Sena Baykara

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Trompet Kesim Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D852651

İllüzyon kayık yaka çiçek işlemeli trompet kesim bu gelinliği özellikle kum saati vücut tipine sahip olan gelin adaylarına öneriyoruz. Vücut hatlarını ortaya çıkaran, transparan görünümlü bu model ile iddialı ve şık bir görüntü sergileyebilirsin. Dilersen transparan görüntünün önüne geçmek için gelinliğin içine astar da yaptırabilirsin. Gelinliğin yaka detaylarını öne çıkarmak için saçlarını zarif bir topuz yaptırarak kullanmanı öneriyoruz. Modelin kumaşı kendinden desenli olduğu için, karmaşık bir görüntü yaratmaması adına, gelin seti kullanmamalısın.

Belgin Yetiş

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

İşlemeli Düşük Omuz Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D852650

Düşük omuzlu, uzun kollu ve işlemeli olan bu balık kesim gelinlik modeli, orantılı vücut hatlarına sahip olan kum saati vücut tipindeki gelin adaylarına çok yakışacak. Kendinden işlemeli kumaş ile hazırlanmış bu şık ve gösterişli modeli, sade gelin takıları ile tamamlayabilirsin. Ancak takı tercihinde aşırıya kaçmamanı öneriyoruz. Model vücudun üst kısmını tamamen sardığından, yürümenin çok da kolay olmayacağını göz önünde bulundurmalısın. Bunun için böyle bir gelinlik ile ince ve yüksek topuklu gelin ayakkabıları yerine alçak ve kalın topuklu modellere yönelmeni tavsiye ediyoruz.

Belgin Yetiş

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Kayık Yaka Balık Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D852649

Yakası hayal tülü ile kapatılmış, tül üzeri dantel işlemeli kayık yakaya sahip olan bu uzun kollu gelinliği, kış düğünü yapacak gelin adayları da tercih edebilir. Özellikle kış bahçesine sahip, hoş bir düğün mekanına böyle bir gelinlik çok yakışacak. Peki bu gelinlik modelini kimler tercih etmeli? Kesinlikle kilo sorunu olmayan kum saati vücut tipindeki gelin adayları. Kilo sorunu olmayan diyoruz çünkü model hem vücut hatlarını tamamen sardığı hem de kendinden iri desenli kumaş kullanıldığı için, gelinlik seni olduğundan bir-iki beden daha kilolu gösterebilir. Böyle bir modelle kolye ya da gerdanlık kullanmamalısın. Onun yerine saç aksesuarları ya da küpe tercih etmen yerinde olacak. Ayrıca saçlarını açık bırakmak yerine, sıkı toplanmış at kuyruğu model ile çok zarif görüneceksin.

Belgin Yetiş

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Halter Yaka Transparan Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D852639

Bu halter yaka, güpür kumaş ile hazırlanmış transparan düz kesim modeli, dikdörtgen vücut tipine sahip minyon gelin adaylarına öneriyoruz. Sahilde bir düğün yapmayı planlıyorsan, bu modeli rahatlıkla tercih edebilirsin. Eğer sahil düğünü yerine daha farklı bir mekanda evleneceksen, modelin transparan olmasını istemeyebilirsin. Bu durumda gelinlik firman ile görüşerek, gelinliğin içine astar yaptırman da mümkün. Peki böyle bir gelinlikle nasıl bir saç modeli kullanmalısın? Saçlarını sadece önlerden toplayabilir, zarif bir şapka takarak da şık bir görünüm elde etmeni sağlayacaktır. Takı olarak zarif inci küpeler kullanabilirsin.

Belgin Yetiş

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Sıradaki Galeriler

Gelinlikçi kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlikçi Firmaları

Gelinlikçi kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum