Gelinlik İstanbul

Zuzumm Moda

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Zuzumm Moda

Zuzumm Moda Hakkında

Göz kamaştırıcı bir gelin olmak istiyorsanız, en doğru adres Zuzumm Moda. Fatih gelinlikçileri arasında yer alan markamızla uzun zamandır çok sayıda gelin adayını en özel günlerine hazırlıyoruz. Yıllara dayanan tecrübelerimizle isteklerinizi en iyi şekilde analiz ediyor ve kendinize en çok yakışan gelinliği bulmanızı sağlıyoruz.

Alanında uzman bir ekibiz. Güler yüzlü yaklaşımımızla size aile sıcaklığında bir ortam sunuyoruz. Bu da kendinizi rahat hissetmenizi ve isteklerinizi daha kolay dile getirmenizi sağlıyor. Modaevimiz içerisinde çok sayıda modelimiz bulunuyor. İster onlardan birini seçebilir isterseniz de özel dikim bir hizmet alabilirsiniz. Bilmelisiniz ki önceliğimiz daima sizi memnun etmek.

Her gelinin nasıl bir gelin olmak istediğine dair ufak olsa bile bir hayali oluyor. Eğer sizin de bir hayaliniz varsa bunu bize iletmeniz yeterli. Hazır modellerimizi önce beğeninize sunuyor eğer içlerinden tam içinize sinen olmadıysa bu kez özel dikim hizmetimizle yardımcı oluyoruz. Doğru gelinlik hem güzel gözüktüğünüz hem de rahat ettiğiniz gelinlik.

Tercih yaparken vücut ölçüleriniz ve düğün mekanınız oldukça önemli. Örneğin küçük omuzluysanız omuzlarınızı kısıtlamayacak straplez modeller çok güzel durur. Balık kesim mi prenses kesim mi giymelisiniz yine bunu da kalça kısmınızın boyutu belirliyor. Tabii ki istediğinizi giymekte özgürsünüz. Son kararı verecek olan her zaman sizsiniz. Biz sadece moda kuralları çerçevesinde gereken yönlendirmeyi yapıyoruz. Kaliteli kumaşlar ve aksesuarlar kullanarak Avrupa standartlarında üretim yapıyoruz. Provalarla gelinliğinizin aşama aşama yapımına şahit olmak eminiz ki sizin için de unutulmaz bir deneyim olacak.

Siz de Fatih modaevleri arasında yer alan markamızın değerli gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Zuzumm Moda Özellikler

Özellikler
Özel dikim Kiralama Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
1 hafta

Zuzumm Moda Sıkça Sorulan Sorular

Zuzumm Moda gelinlik fiyatları ne kadar?

Zuzumm Moda gelinlik fiyatları 20.000-30.000 TL aralığından başlamaktadır.

Zuzumm Moda gelinlik teslim süresi ne kadar?

Zuzumm Moda gelinlik teslim süresi 1 hafta'dır.

Zuzumm Moda kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Zuzumm Moda 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.

Zuzumm Moda aksesuar sağlıyor mu?

Zuzumm Moda, gelin kesesi, duvak aksesuarlarını sağlamaktadır.

Zuzumm Moda düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Zuzumm Moda düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Zuzumm Moda pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Zuzumm Moda pazar günü hizmet veriyor.

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Merna & .

Düğün Tarihi: 17.09.2020

Düğün.com üzerinden anlaştı

Gelinlik çok beğenildi provalar çok eglenceliydi tüm gelinlere tavsiye ederim ben çok memnun kaldım

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.