Toprak Moda

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Küçükçekmece, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi

Önerilen Firmalar

Güldeniz Gelinlik Moda Evi
34 2 3

Bağcılar

Güldeniz Gelinlik Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim
Zümrüt Gelinlik Moda Evi
100 10

Arnavutköy

Zümrüt Gelinlik Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim
Gülten Moda Evi
120 2 7

Bakırköy

Gülten Moda Evi

1 haftadan az
Özel Dikim

Hakkında

Uzun yıllardır moda sektöründe faaliyet gösteriyor ve gelinlik başta olmak üzere nişanlıklar, kınalıklar, bindallılar ve daha pek çok özel gün kostümünü üretiyoruz. Mağazamız Toprak Moda Evi Sefaköy mevkiinde bulunuyor. Küçükçekmece ilçesi başta olmak üzere İstanbul’un hemen her yerinden kolaylıkla ulaşılabiliyoruz ve tercih ediliyoruz. Hafta sonları da hizmet verdiğimiz için çalışan veya ancak o zamanlarda müsait olan çiftlerimize de hizmet verebiliyoruz. Burada her biri alanında uzman harika bir ekiple çalışıyoruz ve müşterilerimize güler yüzlülükle yardımcı oluyoruz.

Gelinlikler özelinde konuşmak gerekirse evlilik arifesinde olan her gelin adayının hayali olan o gelinliği sunabiliyoruz. İster her kesim ve bedendeki hazır modellerimiz ister kişiye özel tasarımlarımızla pek çok seçenek sunabiliyoruz. Dünya modasını takip ederek modern ve ve güncel gelinlik modellerini elimizde bulunduruyoruz.

Düğünlerin ne denli masraflı organizasyonlar oldukları aşikar, üstelik o dönemde evlenecek çiftlerin eşya ve ev gibi daha saymadığımız pek çok masrafı oluyor. Biz de bunun bilincinde olduğumuz için her bütçeye hitap edebilen geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz. Ürünlerimizin fiyatları değişken olsa da kalitesi asla değişmiyor veya azalmıyor. Hatta çiftlerimize güzellik olması açısından dönem dönem indirimler ve kampanyalar da yapıyor, ödeme kolaylıkları sağlıyoruz. Kampanyalarımız farklı olabilmekle birlikte içeriklerinde; gelinlikle birlikte kaftan, duvak, gelin el çiçeği, taç ve benzeri bulunuyor. Ayrıca çözüm ortağımız olan anlaşmalı kuaförlerimiz vasıtası ile ücretsiz veya indirimli şekilde gelin saçı ve makyajı konusunda da yardımcı olabiliyoruz.

Eğer siz de hem bütçenize hem de zevkinize hitap eden harika bir Toprak Moda Gelinlik ile görenleri kendinize hayran bırakmak isterseniz yapmanız gereken son dere kolay. Hemen yandaki formu eksiksiz şekilde doldurun ve alttaki “randevu al” butonuna tıklayın. Asla pişman olmayacaksınız, şimdiden mutluluklar.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Fevzi Çakmak, 34295 Küçükçekmece/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!