Toprak Moda

E-posta Gönder

  • Küçükçekmece, İstanbul.

Toprak Moda Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Toprak Moda Özellikler

Özellikler
Özel dikim Kiralama Hazır model Abiye ve nişanlık
Teslim Süresi
4 hafta

Toprak Moda Sık Sorulan Sorular

Toprak Moda gelinlik fiyatları ne kadar?

Toprak Moda gelinlik fiyatları 5.000-7.500 TL aralığından başlamaktadır.


Toprak Moda gelinlik teslim süresi ne kadar?

Toprak Moda gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.


Toprak Moda kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Toprak Moda 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.


Toprak Moda aksesuar sağlıyor mu?

Toprak Moda, gelin buketi, duvak aksesuarlarını sağlamaktadır.


Toprak Moda pazar günü hizmet veriyor mu?

Hayır, Toprak Moda pazar günü hizmet vermiyor.


Toprak Moda düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Toprak Moda düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Tüm Sorular

Toprak Moda Hakkında

Uzun yıllardır moda sektöründe faaliyet gösteriyor ve gelinlik başta olmak üzere nişanlıklar, kınalıklar, bindallılar ve daha pek çok özel gün kostümünü üretiyoruz. Mağazamız Toprak Moda Evi Sefaköy mevkiinde bulunuyor. Küçükçekmece ilçesi başta olmak üzere İstanbul’un hemen her yerinden kolaylıkla ulaşılabiliyoruz ve tercih ediliyoruz. Hafta sonları da hizmet verdiğimiz için çalışan veya ancak o zamanlarda müsait olan çiftlerimize de hizmet verebiliyoruz. Burada her biri alanında uzman harika bir ekiple çalışıyoruz ve müşterilerimize güler yüzlülükle yardımcı oluyoruz.

Gelinlikler özelinde konuşmak gerekirse evlilik arifesinde olan her gelin adayının hayali olan o gelinliği sunabiliyoruz. İster her kesim ve bedendeki hazır modellerimiz ister kişiye özel tasarımlarımızla pek çok seçenek sunabiliyoruz. Dünya modasını takip ederek modern ve ve güncel gelinlik modellerini elimizde bulunduruyoruz.

Düğünlerin ne denli masraflı organizasyonlar oldukları aşikar, üstelik o dönemde evlenecek çiftlerin eşya ve ev gibi daha saymadığımız pek çok masrafı oluyor. Biz de bunun bilincinde olduğumuz için her bütçeye hitap edebilen geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz. Ürünlerimizin fiyatları değişken olsa da kalitesi asla değişmiyor veya azalmıyor. Hatta çiftlerimize güzellik olması açısından dönem dönem indirimler ve kampanyalar da yapıyor, ödeme kolaylıkları sağlıyoruz. Kampanyalarımız farklı olabilmekle birlikte içeriklerinde; gelinlikle birlikte kaftan, duvak, gelin el çiçeği, taç ve benzeri bulunuyor. Ayrıca çözüm ortağımız olan anlaşmalı kuaförlerimiz vasıtası ile ücretsiz veya indirimli şekilde gelin saçı ve makyajı konusunda da yardımcı olabiliyoruz.

Eğer siz de hem bütçenize hem de zevkinize hitap eden harika bir Toprak Moda Gelinlik ile görenleri kendinize hayran bırakmak isterseniz yapmanız gereken son dere kolay. Hemen yandaki formu eksiksiz şekilde doldurun ve alttaki “randevu al” butonuna tıklayın. Asla pişman olmayacaksınız, şimdiden mutluluklar.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.