Songül Gelinlik Modaevi

E-posta Gönder

 • Fatih, İstanbul.

Songül Gelinlik Modaevi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Songül Gelinlik Modaevi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Songül Gelinlik Modaevi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Songül Gelinlik Modaevi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi

Songül Gelinlik Modaevi Hakkında

Songül Gelinlik Moda Evi ailesi olarak; hayatınızın en güzel gününde sizi, hayalini kurduğunuz gelinliğe kavuşturuyoruz! En özel gününüzde kusursuz görünmek, bembeyaz gelinliğinizin içinde adeta bir kuğu gibi süzülmek istiyorsanız, doğru adrestesiniz!

Mağazamızda; A kesimden prenses modele, bohem tarzdan vintage gelinliklere kadar pek çok çeşit bulunuyor. Hazır modellerimiz arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca, siz değerli gelinlerimiz için bir de özel dikim gelinlik hizmetimiz mevcut. Düşlerini kurduğunuz gelinliğinizi size en iyi şekilde sunuyoruz.

Gelinliğinizi seçmek için mağazamıza adım attığınız andan itibaren sizi, özel bir ilgiyle karşılıyoruz. Deneyimli ve güler yüzlü ekibimiz, sizinle sohbet ediyor. Sohbetimiz esnasında; nasıl bir gelinlik düşlediğinizi anlatmanızı istiyoruz. Bunun yanında elbette; düğün yapacağınız mekanı, düğün konseptinizi ve diğer detayları da anlatmanızı istiyoruz. Tarzınızı yansıtacak ve size en çok yakışacak gelinliği bulmak için, birkaç model denemenizi rica ediyoruz. Denediğiniz modeller arasında, içinize tamamen sinen ve kendinizi ait hissettiğiniz bir gelinlik olursa, ölçülerinize göre tadilat ettiriyoruz ve en kısa süre içinde size teslim ediyoruz.

Eğer, hazır modellerimiz arasında aradığınızı bulamadığınızı düşünüyorsanız, yukarıda bahsettiğimiz gibi, sizin için özel dikim bir gelinlik de hazırlayabiliriz. Alanında uzan ve oldukça deneyimli dikiş ekibimiz, büyük bir ustalıkla, tam da hayalinizdeki gelinliği dikiyor. Kaliteli kumaşlar ve müthiş bir işçilikle dikilen bu gelinliği size, en geç üç prova sonunda teslim ediyoruz.

Gelinliğin yanında bir de; nişan elbisesi, abiye ve bindallı gibi seçeneklerimiz de bulunuyor. Sadece düğününüz için değil, tüm özel günlerinizde bizi tercih edebilirsiniz!

Siz değerli misafirlerimiz için sağladığımız olanaklar bu şekilde. Songül Gelinlik ve Moda Evi’ne gelinliğinizi emanet etmek isterseniz, sayfanın hemen yanında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Yeni Camii Caddesi Sultan Hamam İş Merkezi Eminönü Fatih/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.