Songül Gelinlik Modaevi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Fatih, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Gülnaz Yıldırım Gelinlik
25 4

Bağcılar

Gülnaz Yıldırım Gelinlik

İnci Gelinlik Sevgi Aydın
47 10

Bahçelievler

İnci Gelinlik Sevgi Aydın

Güldeniz Gelinlik Moda Evi
27 3

Bağcılar

Güldeniz Gelinlik Moda Evi

Hakkında

Songül Gelinlik Moda Evi ailesi olarak; hayatınızın en güzel gününde sizi, hayalini kurduğunuz gelinliğe kavuşturuyoruz! En özel gününüzde kusursuz görünmek, bembeyaz gelinliğinizin içinde adeta bir kuğu gibi süzülmek istiyorsanız, doğru adrestesiniz!

Mağazamızda; A kesimden prenses modele, bohem tarzdan vintage gelinliklere kadar pek çok çeşit bulunuyor. Hazır modellerimiz arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca, siz değerli gelinlerimiz için bir de özel dikim gelinlik hizmetimiz mevcut. Düşlerini kurduğunuz gelinliğinizi size en iyi şekilde sunuyoruz.

Gelinliğinizi seçmek için mağazamıza adım attığınız andan itibaren sizi, özel bir ilgiyle karşılıyoruz. Deneyimli ve güler yüzlü ekibimiz, sizinle sohbet ediyor. Sohbetimiz esnasında; nasıl bir gelinlik düşlediğinizi anlatmanızı istiyoruz. Bunun yanında elbette; düğün yapacağınız mekanı, düğün konseptinizi ve diğer detayları da anlatmanızı istiyoruz. Tarzınızı yansıtacak ve size en çok yakışacak gelinliği bulmak için, birkaç model denemenizi rica ediyoruz. Denediğiniz modeller arasında, içinize tamamen sinen ve kendinizi ait hissettiğiniz bir gelinlik olursa, ölçülerinize göre tadilat ettiriyoruz ve en kısa süre içinde size teslim ediyoruz.

Eğer, hazır modellerimiz arasında aradığınızı bulamadığınızı düşünüyorsanız, yukarıda bahsettiğimiz gibi, sizin için özel dikim bir gelinlik de hazırlayabiliriz. Alanında uzan ve oldukça deneyimli dikiş ekibimiz, büyük bir ustalıkla, tam da hayalinizdeki gelinliği dikiyor. Kaliteli kumaşlar ve müthiş bir işçilikle dikilen bu gelinliği size, en geç üç prova sonunda teslim ediyoruz.

Gelinliğin yanında bir de; nişan elbisesi, abiye ve bindallı gibi seçeneklerimiz de bulunuyor. Sadece düğününüz için değil, tüm özel günlerinizde bizi tercih edebilirsiniz!

Siz değerli misafirlerimiz için sağladığımız olanaklar bu şekilde. Songül Gelinlik ve Moda Evi’ne gelinliğinizi emanet etmek isterseniz, sayfanın hemen yanında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Yeni Camii Caddesi Sultan Hamam İş Merkezi Eminönü Fatih/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!