Sinem Akbaş Gelinlik

E-posta Gönder

 • Fatih, İstanbul.

Sinem Akbaş Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Sinem Akbaş Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Sinem Akbaş Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model

Sinem Akbaş Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Sinem Akbaş Gelinlik Hakkında

Her zaman kaliteyi önceliğimiz yaptığımız tasarımlarımızla, samimi yaklaşımımızı bir araya getirdiğimiz Sinem Akbaş Gelinlik markası adı altında sizin de hayalinizdeki gelinliği gerçeğe dönüştürebiliriz. Kusursuz bir hizmet almak ve düğününüzde göz kamaştırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Uzun zamandır moda sektöründe başarılı bir şekilde varlığımızı sürdürüyoruz. Yılların bize kazandırdığı deneyimleri size hizmet sunarken mutlaka göz önünde bulunduruyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte çalışırken önceliği daima sizin isteklerinize veriyoruz. Beğendiğiniz tüm modelleri, moda olan trendleri ve yaptığımız tasarımları göz önünde bulundurarak birbirinden gelinlikler ortaya çıkarıyoruz. Dünyada ve ülkemizde moda olan gelinlik ve abiye modellerini yakından takip ediyoruz. Özgün tasarımlar yaptığımız modaevimizde sizi en iyi yansıtacak modelleri ortaya çıkarmak istiyoruz.

Düğününüzden önce sizinle mutlaka tanışmak istiyoruz. Randevu ile sizinle bir araya gelerek özel olarak ilgileniyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediğinizi tüm ayrıntılarıyla öğreniyoruz. Hazır modellerimiz içerisinden bedeninize ve tarzınıza uygun olanları denemenizi istiyoruz. Eğer tadilat gerekiyorsa yapıyoruz. Özel dikimlerde ise size önce daha önce yaptığımız tasarımları gösteriyoruz, sizin isteklerinizi dinliyor ve eğer yanınızda bir gelinlik görseli varsa onu inceliyoruz. Ortak kararlar doğrultusunda istediğiniz gelinliği provalar sonrasında tasarlıyoruz.

Genellikle uçuşan, rahat modelleri tercih ettiğimiz modaevimiz içerisinde tül kollar, kayık yakalar, sade modeller, danteller, parlak kalın kumaşlı gelinlikler, inciler, çiçek motifleri ve gipürlerle beklentilerinizin ötesinde göz kamaştırıcı modeller tasarlıyoruz. Gelinliğinize uygun şekilde duvağınızı da ister kısa ister uzun olarak tasarlıyoruz.

Siz de Fatih gelinlik firmaları arasında ismimizden başarıyla söz edilmesini sağladığımız Sinem Akbaş Modaevi’nde hayalini kurduğunuz gelin olabilirsiniz. Bunun için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Fevzipasa Caddesi Galeria Ülkü İş Merkezi No:100/106 Fatih/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.