Setri Ala Gelinlik

E-posta Gönder

Setri Ala Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Setri Ala Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Setri Ala Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık

Setri Ala Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Ayakkabı, Duvak

Setri Ala Gelinlik Hakkında

Hayatınızın en önemli günlerinden birinde gerçekleştireceğiniz düğününüzde misafirlerinizin karşısına üzerinize en çok yakışan gelinlik ile çıkmak istiyorsanız sizi Setri Ala Gelinlik’e bekliyoruz!

Klasik gelinlik modelleri yerine sizi en iyi yansıtacak modern modeller arıyorsanız doğru sayfadasınız. Mutlu gecenizde değerli konuklarınızın karşısına çıkacağınız ilk anda gelin yolunda yürürken tüm gözler üzerinizde olacak. Herkesi büyüleyecek bir güzelliğe sahip olmak için vücut ölçülerinize en uygun ve en güzel modeller sizi bekliyor. Güler yüzlü ve sıcakkanlı ekibimiz sizinle tanışmak ve isteklerinizi öğrendikten sonra hayal ettiğiniz gelinliği bulmak için sabırsızlanıyor!

Gelinliğinizi seçmeden önce sizi tanımak istiyoruz. Çünkü; bize göre gelinliğiniz sizi güzel göstermesi gerektiği kadar size özel de olmalı. Bu sebeple karakterinize en uygun gelinliği bulmak adına bir kahve eşliğinde hoş bir sohbet ediyoruz. Yaptığımız görüşmede kafanızdaki gelinlik modelini de öğreniyoruz. Sonrasında size en uygun modeller arasından tercih yapma kısmına geçiyoruz. En beğeneceğiniz modelleri beğeninize sunuyoruz. Katıldığınız provalarda bu gelinlikler arasından vücut ölçülerinize en uygun olan, sizi en güzel gösteren ve içinize en çok sinen modeli tercih ediyorsunuz. Sonrasında ise bu gelinliğe en uygun aksesuarları belirliyoruz. Süslü taşlarla bezenmiş taçlar ve tokalar bu aksesuarlar arasında bulunuyor. Ayrıca görsel bütünlüğünüzü en iyi tamamlayacak şekilde duvağınızı da belirliyoruz. Setri Ala Moda Avcılar’daki adresinde uzun yıllardır bu titiz çalışma anlayışı ile hizmet veriyor ve gelin adaylarının memnuniyetini sağlıyor.

Sevdiğiniz kişi ile beraber yeni bir geleceğe adım atacağınız gecede en güzel görünüme kavuşmak için Setri Ala Gelinlik’i tercih ediyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Randevu al’’ butonuna tıklayarak özel fiyat tekliflerimizi öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.