Murat Kaplanoğlu Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Avcılar, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3.000 TL-5.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven, Gelin kesesi, Kuşak

Önerilen Firmalar

Merve Perk Gelinlik
18 1

Fatih

Merve Perk Gelinlik

4 hafta
Özel Dikim
İğne İplik Moda Nişantaşı
26 1

Şişli

İğne İplik Moda Nişantaşı

1 hafta
Özel Dikim
Pınar Bent
721 38 30

Şişli

Pınar Bent

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

15 yılı aşkın süredir moda sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Modanın bize göre en güzel alanlarından biri olan özel gün kostümleri üretiyoruz. Baş tasarımcımız ve kurucumuz Murat Kaplanoğlu gelinlik üzerine yoğunlaşan bir modacı ve yıllar önce açtığı atölyemizde bugün hala aynı heyecanla çalışarak harika işlere imza atıyor. Avcılar merkezde bulunan mağazamızda her biri alanında uzman modacılardan oluşan harika bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Her zaman güler yüz ve samimiyetle müşterilerimizi ağırlıyoruz.

Modaevimizde kişiye özel bir hizmet veriyoruz. Yani her bit gelinimizi kendi özgün detaylarıyla birlikte ele alıyoruz ve hayallerindeki gelinliği incelikle meydana getiriyoruz. Kişiye özel dikimlerimizde dikkat ettiğimiz unsurlar arasında başta gelinimizin talepler ve beklentileri olmak üzere; vücut tipi, beden ölçüleri, kişisel tarzı, düğün mekanı, organizasyonun konsepti ve mevsim şartları var. Her bir detay gelinliği yaratış sürecimiz de oldukça önemli. Bu sayede hem en doğru hem de gelinimizin hayal ettiği gibi bir gelinliği ortaya çıkarabiliyoruz.

Dünya modasını yakından takip ediyoruz ve son trend ve tekniklerden haberdar oluyoruz. Hem bu sayede hem de her zaman kaliteli kumaş, dantel ve malzemeler kullanmamız sebebiyle harika sonuçlar alıyoruz. Tasarımlarımızda kullandığımız ince detaylar ve modern çizgileri en iyi şekilde gerçeğe dönüştürmek için el işçiliği ile dikiyoruz. Kendi tasarımlarımızdan oluşan harika bir kreasyonumuzda var ve dileyen gelinlerimiz bunlar arasından seçimlerini yapabiliyorlar. Hem satış hem de kiralama seçenekleri sunuyoruz.

Gelinlik haricinde nişan merasimi ve kına geceleri için de tasarımlar yapıyoruz. Nişanlıklar, kınalıklar ve abiyelerimize de göz atabilirsiniz. Avcılar gelinlik moda evleri içerisinde arayıştaysanız bizi tercih ederek Murat Kaplanoğlu imzalı harika bir tasarım gelinliğe sahip olabilirsiniz. Sağdaki formu doldurarak bize ulaşıp randevu alarak atölyemizi ziyaret edebilir, sizin için neler yapabileceğimizi konuşabiliriz.

İletişim

Murat Kaplanoğlu

  • Adres: Merkez Mahallesi Marmara Caddesi Marmara İş Hanı Kat:2 Avcılar/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!