• Min. Fiyat
    10.000-15.000 TL

Layla Moda Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10.000-15.000 TL

Kampanyalar

Hediye
Son gün 31/12/2023

Düğün.com Çiftlerine Özel Bindallı, Duvak, Taç ve Çiçek Hediye !

Düğün.com çiftlerine özel gelinlik için anlaşma yapan çiftlerimize... devam 

Layla Moda Özellikler

Özellikler
Özel dikim Kiralama Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
1 haftadan az

Layla Moda Sıkça Sorulan Sorular

Layla Moda gelinlik fiyatları ne kadar?

Layla Moda gelinlik fiyatları 10.000-15.000 TL aralığından başlamaktadır.

Layla Moda gelinlik teslim süresi ne kadar?

Layla Moda gelinlik teslim süresi 1 haftadan az'dır.

Layla Moda kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Layla Moda 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.

Layla Moda aksesuar sağlıyor mu?

Layla Moda, şapka, gelin buketi, gelin kesesi, taç/toka, duvak aksesuarlarını sağlamaktadır.

Layla Moda pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Layla Moda pazar günü hizmet veriyor.

Layla Moda düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Layla Moda düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Layla Moda Hakkında

Layla Butik Pendik İstanbul, Pendik bölgesi lokasyonunda 8 seneden bu yana moda sektöründe faal olarak yer almakta. Abiye dikimi olarak başladığımız yolculuğumuza uzun yıllardır gelinlik dikimiyle de hizmet vermekteyiz. En önemli özelliğimiz çiftlerimizin düğün sürecine uzanan yorucu temposunda zamanı iyi değerlendirmelerine olanak tanımak.Nişanlık, after party elbisesi için çeşitli seçeneklerimizle zaman kaybetmeden tüm ihtiyaçlarını temin edebiliyoruz.

Deneyim

Ölçü alma, prova yapma ve tüm dikim işlerinde profesyonelliğini ortaya koyan firma sahibi Hatice Yıldırım, aynı zamanda 3 kişilik ekibin liderliğini de üstlenmekte. Takım çalışmasıyla en iyiyi ve en hızlı üretimi ortaya koymaya çalışmakta. Atölyelerinde de üretim için 3 kişilik kadro yer almakta. Toplam 7 kişinin yer aldığı işletmede disiplinli, yaratıcı,çalışkan bir kadro yıllardır varlığını korumakta ve ürettikleriyle fark yaratmakta.

Hizmetler

Pendik gelinlik modelleri için firma talep eden gelin adaylarına özel dikim, özel tasarım gelinlikler hazırlıyor. Birinci provada ölçü alınıp, astar provası yapılıyor. İkinci provada gelinliği dikiyoruz. Üçüncü provada detayları ekliyoruz ve beden değişikliği ihtimaline karşı düzeltmeleri yapıyoruz.Gelinliği 7 gün içerisinde, hazır modellerde ise direkt teslim ediyoruz. Tadilata girmesi gerekiyorsa ikinci provada teslim ediyoruz. Ayrıca gelinlik kiralama imkanı da sunuyoruz.

Tasarım / Tarz

Tasarımlarımızı kişiye özel yapıyorsak mutlaka gelin adayımızın vücut yapısına, organizasyonun temasına, mekanın özelliklerine göre önerilerimizi sunuyoruz. Tüm modelleri en kaliteli kumaşlarla, tüllerle, taşlarla yaratıyoruz bu yönümüzle Pendik'te en iyi gelinlikçi firmaları arasında yer alıyoruz.A kesim gelinlik, tesettür gelinlik, helen gelinlik, prenses kabarık gelinlik ve daha nice gelinlik modelini rahatlıkla üretebiliyoruz.

Ek Hizmetler

Gelinlerimize jestler yaparak onlar için duvak, gelin çiçeği, tesettürlü gelinlerimiz için türban ve tül veriyoruz. Gelinlik dışında nişanda, kına gecesinde, özel davetlerde giymek için abiye elbise hizmeti veriyoruz. Nişanlık kıyafetlerinde kiralama da yapabiliyoruz. Gelenek - göreneklerimizin uzantısı olan kına gecelerimizde giymek için kaftan ve bindallı üretimi de yapıyoruz. Evlilik yolunda ihtiyaç duyulan her elbise ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz yer.

Kalitemizden ödün vermeden işini bilen kadroyla gelin adaylarımıza en uygun, en özel gelinliği üretiyoruz. Pendik gelinlik fiyatlar listesinde kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanmak isterseniz “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak kampanyadan yararlanabilirsiniz. Gelinlik alımına dair merak ettiğiniz detaylar için bizlere Layla Moda iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. Ödeme seçeneklerimiz havale, nakit ve kredi kartı şeklindedir. Peşin ödemelerde kolaylık tanıyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Telefon: 0216 706 04 18
  • Adres:

    Batı mahallesi, 19 mayıs caddesi, 8/C Pendik/İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Layla Moda Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.