Larin Gelinlik

E-posta Gönder

 • Avcılar, İstanbul.

Larin Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Larin Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Larin Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Larin Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi, Kuşak

Larin Gelinlik Hakkında

Düğününüzün prensesi olmak için içinize sinen bir gelinlik modeli arayışındaysanız birbirinden özel tasarımlarımızla İstanbul’da Larin Gelinlik mağazasında sizinle tanışmak ve mutluluğunuza imza attığınız en özel gününüzde üzerinizde bizim markamızın olduğu bir gelinlikle yanınızda olmak istiyoruz.

Uzun yıllardır gelinlik ve moda sektöründe başarılı bir şekilde faaliyet gösteriyoruz. Yıllar içerisinde edindiğimiz bilgi ve tecrübeler doğrultusunda size yardımcı oluyoruz. Keyifli bir gelinlik tercihi süreci yaşamanızı ve beklentilerinizin %100 karşılandığı bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Kaliteli malzemeler kullandığımız modaevimiz içerisinde isteklerinize uygun şekilde düşlerinizi süsleyen modelleri tasarlıyoruz. Moda olan modellerine ve yılın ilgi çeken ayrıntılarına mağazamız içerisinde mutlaka yer veriyoruz.

Gelinlik tercihi zamanı mağazamızı ziyaret ettiğinizde sizi güler yüzlü bir şekilde ağırlıyoruz. Düğününüzün konsepti ve tarzınız konusunda bize detaylı bilgiler vermenizi istiyoruz. Yaptığımız tasarımları size göstererek hizmet kalitemiz hakkında fikir sahibi olmanızı sağlıyoruz. Size en güzel gelinlik modellerimizi göstererek zevkinize hitap edecek şekilde sunum yapıyoruz. A kesim, prenses, balık ve helen stili gelinliklerimizi isteklerinize göre saten kumaşlar, simli tüller, parlak taşlar, inciler ve tüylerle süslüyoruz. Açık alanda düğün yapacaksanız uçuşan modelleri kapalı bir balo salonunda düğününüz olacaksa kabarık gelinlikleri size öneriyoruz. Gelinliğinizin modeline uygun duvak tasarımı yaparak da kusursuz bir gelin olmanızı sağlıyoruz. Vücut ölçülerinizi kağıt üzerine çıkararak size uygun gelinliği 1 ile 3 prova arasında dikiyoruz. Gelinlik tasarımlarımıza ek olarak nişanlık ve kına geceleri için de abiye elbiselerimizle yaşamınızın en özel anlarında size eşlik ediyoruz.

Siz de Avcılar gelinlik mağazaları arasında yer aldığımız Larin Gelinlik içerisinde bizimle tanışmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak irtibat sağlayabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Merkez Mah. Marmara Cad. Erenler-2 İşmerkezi No: 53 Avcılar

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.