Hera Modaevi

E-posta Gönder

 • Küçükçekmece, İstanbul.

Hera Modaevi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Hera Modaevi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Hera Modaevi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Hera Modaevi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi

Hera Modaevi Hakkında

En muhteşem gününüzde, hayalini kurduğunuz gelinliğiniz içinde muazzam görünmeniz için, ekibimizle birlikte durmaksızın çalışıyoruz. Hera Gelinlik İstanbul ailesi olarak, siz değerli gelinlerimizin en güzel gününde, en iyi halinizle misafirlerinizi karşılama imkanı sunuyoruz. Hayallerinizi süsleyen gelinliğinizi, en ince detayına kadar düşünerek hazırlıyoruz.

Her biri alanında uzman ve oldukça tecrübeli ekip üyelerimizle birlikte, sizin memnuniyetinizi sağlamak için çalışıyoruz. Bu kutsal elbisenin, tam da sizin istediğiniz gibi olmasını istiyoruz. Hayatınızda bir kere yaşayacağınız bu güzel günde, her şeyin kusursuz olması gerektiğine inanıyoruz. Bunun için de, her aşamada sizinle fikir alışverişinde bulunarak çalışmalarımızı yürütüyoruz.

İlk olarak, sizinle bir görüşme gerçekleştiriyoruz. Sohbetimiz sırasında, hangi tarz gelinliklerden hoşlandığınızı öğreniyoruz. Buna göre de, hazır modellerimizden birkaçını üzerinizde görmek istiyoruz. Eğer, bunlar arasında beğendiğiniz ve içinize sinen bir model olursa bunu, vücudunuza uygun olarak düzenliyoruz ve size teslim ediyoruz.

Özel dikim bir gelinlik tercih ediyorsanız da, sizin fikirleriniz doğrultusunda oluşturduğumuz taslaklar üzerinden seçim yapmanızı istiyoruz. Beğendiğiniz birini, vücut ölçülerinize göre, en güzel işçilikle dikiyoruz. Deneyimli dikiş ekibimiz, her aşamada yanınızda olacağından; beğenmediğiniz veya düzeltilmesini istediğiniz herhangi bir yer olursa, hemen müdahele edebilir.

Gelinliğin yanında ayrıca size; bindallı, nişan elbisesi ve abiye elbise gibi hizmetler de sunuyoruz. Bu sayede sadece düğününüz için değil, diğer özel günleriniz için de bizi tercih edebilirsiniz.

İstanbul gelinlik firmaları arasında, kişiye özel yaklaşımımız ve kaliteli hizmet anlayışımızla, yerimizi alıyoruz. Eğer siz de , kararınızı verdiyseniz ve bizimle çalışmak isterseniz; sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurmanızı rica edeceğiz. Heyecanınıza ortak olmak ve en güzel hislerinizi paylaşmak için, bize ulaşmanızı bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Kanarya Mah. Birlik Cad. İkinci Arıkuşu Sok. 3/5 No:73 Küçükçekmece İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.