Gelinlik Gülse Moda

1 71

E-posta Gönder

0212 963 0648

3 yorum

Gelinlik

Kategori

3 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Küçükçekmece, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Gelinlikçi modelleri

Prenses Model Gelinlikler

Prenses Model Gelinlikler

43 model

A Kesim Gelinlikler

A Kesim Gelinlikler

8 model

Balık Gelinlikler

Balık Gelinlikler

17 model

Görkemli Gelinlikler

Görkemli Gelinlikler

25 model

Klasik Gelinlikler

Klasik Gelinlikler

9 model

V Yaka Gelinlikler

V Yaka Gelinlikler

15 model

Straplez Gelinlikler

Straplez Gelinlikler

10 model

Düşük Omuz Gelinlikler

Düşük Omuz Gelinlikler

16 model

Romantik Gelinlikler

Romantik Gelinlikler

52 model

Modern Gelinlikler

Modern Gelinlikler

12 model

2020 Gelinlik Modelleri

2020 Gelinlik Modelleri

10 model


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3.000 TL-5.000 TL
  • Teslim Süresi 3 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Ayakkabı, Duvak, Gelin kesesi

Hakkında

Göz alıcı bir gelin olmak için İstanbul’da hizmet verdiğimiz Gelinlik Gülse Modaevi’nde sizi bekliyoruz. Hayalini kurduğunuz tasarımları hazırlamak ve size sunmak bizim için büyük bir keyif. Farklı tarzımız, kalitemizle diğer gelin adaylarımız gibi sizi de memnun etmek için sabırsızlanıyoruz.

Uzun zamandır gelinlik sektöründe başarıyla hizmet veren bir firmayız. Yıllara dayanan tecrübemizi başarıyla tasarımlarımıza yansıtıyoruz. Güler yüzlü yaklaşımımıza ek kaliteli hizmetimizle sizi büyülüyoruz.

Yerimiz İstanbul’da bulunuyor. Kolay ulaşılabilir bir konumda yer alıyoruz. İster şahsi aracınızla isterseniz de toplu taşıma araçlarıyla modaevimize gelebilirsiniz. Yerimizi ziyarete geldiğinizde sizi tüm samimiyetimizle ağırlıyor ve nasıl bir hizmet almak istediğinizi öğreniyoruz. Hayalini kurduğunuz modele uygun hazır tasarımlarımızı beğeninize sunuyoruz. İçlerinden beğendikleriniz olursa hemen satın alabiliyorsunuz.

Eğer özel bir tasarım yaptırmak istiyorsanız, tasarımcılarımıza hayalini kurduğunuz modeli anlatmanız yeterli oluyor. Model tasarımından kullanılacak aksesuarlara kadar her aşamada fikrinizi alıyoruz. Vücut ölçülerinizi alarak kağıt üzerine kalıbınızı çıkarıyoruz. Provalarla aşama aşama istediğiniz gelinliğin yapımına şahit oluyorsunuz. Fikrinizin değiştiği noktalarda da müdahale ederek, gelinliği istediğiniz forma dönüştürebilirsiniz. Üstelik sadece provalarla gelinliğinizi tasarlamıyoruz. Farklı bir şehirde ya da ülkede olma durumuna karşın provasız dikişlerle de modelinizi tamamlıyoruz. Böylelikle tüm denemeler değil de son iki ya da sadece teslim anında gelinliğinizi görüp, deneyebiliyorsunuz. Amacımız sizin mutluluğunuzu sağlamak, kolayınız olanı size sunmak olduğu için şartları her zaman müsaitlik durumunuza göre ayarlıyoruz.

Siz de İstanbul Küçükçekmece gelinlik modaevleri içerisinde bir araştırma yapıyorsanız hizmet içeriklerimizi öğrenmek ve fiyatlarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda tanışmak ve mutluluğunuza ortak olmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Gulse

  • Telefon: 0212 963 0648
  • Adres: Cennet Mah. Alpaslan Cad. No:8, Küçükçekmece

Gelinlik Gülse Moda Yol Haritası

3 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


M&B

Meltem & Burak

Düğün Tarihi: 18.01.2020

Gülse Moda'yı Almanya'da yaşayan bir gelin adayı olarak internet aracılığı ile bularak tanıştım.Ve hayalimdeki gelinliği anlattım.Ölçülerimi de göndermem ile daha ben gelmeden onlar gelinliğimi, kınalığımı ve nikah elbisemi hazırlamaya başladılar ve bana hayallerimden de güzel, büyük bir... devamı 

C&.

Ceyda

Düğün Tarihi: 11.07.2020

Tamamiyle hayalimdeki gelinliği hazırladığınız için tekrar teşekkür ederim..En özel günümü en özel şekilde ilerlediğimiz bu yolda Gülse Moda'ya teşekkür ediyorum

M&.

Merve

Düğün Tarihi: 07.02.2020

Gülse Moda ve Ekibi zor olmasına rağmen tam istediğim gibi modeli ölçülerime göre hazırladılar..Her provada ne kadar doğru bir karar verdiğimi bir kez daha anladım..Tekrar teşekkür ederim :)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!