Gözde Gelinlik & Kuaför

E-posta Gönder

 • Sancaktepe, İstanbul.

Gözde Gelinlik & Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Gözde Gelinlik & Kuaför Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Gözde Gelinlik & Kuaför Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Gözde Gelinlik & Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Gözde Gelinlik & Kuaför Hakkında

Hatırı sayılır bir süredir sektörde yer alıyoruz ve İstanbul Sancaktepe gelinlikçileri arasında farkımızı ortaya koyuyoruz. Gözde Gelinlik olarak uzun yıllara dayanan bir moda tecrübesi ve deneyimine sahibiz. Samandıra bölgesinde açtığımız mağazamız ile gelin adaylarını ağırlıyoruz. Burada her biri konusunda uzman ve de işinin ehli harika bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Aramızda modacılar, yetenekli tasarımcılar, satış danışmanları ve terziler gibi çalışanlarımız bulunuyor. Hepimiz %100 müşteri memnuniyeti esasına göre çalışıyor, güler yüzlülük ve misafirperverlikle gelinlerimizi karşılıyoruz.

Bir gelinlik mağazası olarak herkesin hayatında çok değerli bir yere sahip ve her gelin adayının arzuladığı o en özel gün için çalışıyoruz. Sevgilerini bir adım öteye taşımaya karar verip de dünyaevine doğru bir yolculuğa çıkmış çiftlerle bir araya geliyor, onlara hayal ettikleri günün en önemli detaylarından birini en iyi şekilde sunmak için çabalıyoruz. Hizmetlerimizi; her bedenden, tarzdan, zevkten ve bütçeden gelin adayımıza hitap edebilecek geniş bir yelpazede sunuyoruz. Dünya gelinlik modasını sürekli olarak takip ediyor, günümüzün yenilenen tarzlarına hakim oluyoruz.

Gözde Gelinlik olarak mağazamızda birçok farklı kreasyondan seçeneği bir arada bulunduruyoruz. Bizi tercih eden gelinlerimize istekleri ve zevkleri doğrultusunda en iyi alternatifleri sunuyoruz. Diledikleri hazır modeli deneyerek karar vermelerini ve en doğru gelinliği seçmelerini sağlıyoruz. Elbette ki tek seçeneğimiz de değil, tamamen kendine özel tasarlanmış bir gelinlikle evlenmek isteyen gelinlerimize özel tasarımlar yapıyor, kaliteli kumaşlarla birkaç provada dikiyoruz.

Gelinlik haricinde diğer özel günler için de tercih ediliyor, kınalar için kınalık ve bindallılar, nişanlar içinse renk renk abiyeler sunuyoruz. Hem gelinlik hem de gelin başı hizmeti verdiğimiz için tek fiyatla gelinlerimizi baştan aşağı biz hazırlıyoruz. İletişime geçmek için yandaki formu doldurup randevu alabilirsiniz, daha fazlası için Gözde Gelinlik Samandıra’da sizi bekliyor.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Eyüp Sultan Mah. Osmangazi Cad. No:108 Kat:1 Samandıra Sancaktepe/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.