Faize Sevim Moda Salonu

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Faize Sevim Moda Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Faize Sevim Moda Salonu Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Faize Sevim Moda Salonu Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Faize Sevim Moda Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Faize Sevim Moda Salonu Hakkında

Gelinlik arayışınız esnasında size birbirinden farklı modeller sunarak yardım ettiğimiz Faize Sevim Modaevi içerisinde hayalini kurduğunuz gibi görünen güzel bir gelin olabilirsiniz. En doğru seçimi yapmanız konusunda size destek oluyoruz.

Oldukça profesyonel bir şekilde çalışıyor ve birçok kişinin bugüne kadar tercih ettiğini bir moda salonu olarak hizmetlerimizi başarıyla sürdürüyoruz. Tasarımlarımızın hepsi orijinal. Düğününde özellikle modern bir görünümü yakalamak isteyenlere birçok farklı alternatif seçenek sunuyoruz. Size yıllara uzanan tecrübelerimizle keyifle yardımcı oluyoruz.

Gelinlik ve gelinlik aksesuarları konusunda aradığınız tüm hizmeti bizim modaevimiz içerisinde bulabilirsiniz. Örneğin gelinlikle birlikte sunulan ve hiçbir yerde bulamayacağınız çok özel parçaları size Faize Sevim Butik farkıyla temin ediyoruz. Profesyonel bir ekip eşliğinde sizin hızlı ve doğru bir seçim yapmanızı sağlıyoruz.

Uzun yıllardır gelinlik ve abiye dikimi konusunda hizmet veriyoruz. Bizi biraz araştırırsanız ne kadar köklü bir geçmişe sahip olduğumuzu görürsünüz. Pek çok moda dergisine konu olmuş bir maziye sahibiz. Gelinlerin yanı sıra kayınvalideler, görümceler ve kardeşler için de abiye tasarımları yapıyoruz. Faize Sevim Modaevi abiye modelleri de en az gelinlikler kadar öne çıkan çalışmalarımız arasında. Her zaman kaliteli kumaşlar kullanıyor ve birbirinden güzel aksesuarlarla modellerimizi güzelleştiriyoruz.

Bizim için sizi memnun etmek çok kıymetli. Bugüne kadar çok sayıda geline hizmet etmeyi başardık. Her seferinde olumlu geri dönüşler aldık. Bizimle çalıştığı için memnun olan bir sürü gelin tanıyoruz. Belki de siz de bizimle çalışan bir gelinin tavsiyeleri sonucu bu sayfada bulunuyorsunuz…

Bizimle iletişime geçmek ve Faize Sevim gelinlik fiyatları hakkında konuşmak için sayfada yer alan firma bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurarak “Ücretsiz randevu al” butonuna basabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Rumeli Cad. Hürriyet Apt. No:32 Kat:2, Osmanbey

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Faize Sevim Moda Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.