Elit Moda

E-posta Gönder

Elit Moda
  • İstanbul.

Elit Moda Hakkında

Sizlere her zaman kaliteli ve orijinal ürünleri sunmayı hedefleyen Elit Moda uzun soluklu bir emeğin ardından Sultanbeyli'de kurulmuştur. Modaya uygun gelinlik tasarımları, her zevke hitap etmeye çalışan model seçenekleri ile yıllarca hayal ettiğiniz ve kendinize en uygun gelinliği bulabilmeniz için çalışmaktadır. Ücretsiz prova, kişiye özel dikim ve hazır dikim gibi hizmetleri bulunmaktadır. Gelinlik, nişan kıyafetleri, abiye, kaftan, nedimeler için kıyafetler, gelinin annesi için kıyafetler, smokinler, ayakkabılar, saç aksesuarları, gelinlik aksesuarları ve düğün hediyeleri de isteyen müşteri için hazırlanmaktadır. Düğün, nişan, söz, kına gecesi, mezuniyet töreni gibi özel gün organizasyonları için başvurabilir ve tercih edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgiye erişim sağlamak için lütfen iletişime geçiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Elit Moda Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Merve

Düğün Tarihi: 06.06.2018


Bu firma da gelinligimi diktirdim profesyonellikleri bir Yana guler yuz ve titiz calisma ekipleriyle Bana ruya gibi bir gelinlikle dugunume cikamda cok buyuk caba sarfettikleri icin tesekkurler elit moda

Hülya

Düğün Tarihi: 06.09.2015


Gelinlik aldığım yerden çok memnun kaldım.Hem kişiye özel dikim yapıyorlar hem hazır gelinlik modelleri vardı.3 provada tam isteğime göre gelinliğimi alabildim.Çalışanların ve sahibininde ilgi ve alakası çok iyiydi.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.