Efra Gelinlik Moda Evi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Başakşehir, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, bütçene uygun 5 gelinlik firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 2.000-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi, Şapka

Önerilen Firmalar

Nuse Moda Evi
13

Bayrampaşa

Nuse Moda Evi

Nuse Moda Evi olarak istediğiniz gelinliğe ulaşmanızı sağlıyoruz.25 yıldır ...

Salon Tuğba Gelinlik
5

Gaziosmanpaşa

Salon Tuğba Gelinlik

Düğününüzde kusursuz bir görünümle davetlilerinizin karşısına çıkmak istedi...

Huriye Şenel Haute Couture
16

Fatih

Huriye Şenel Haute Couture

Düşlediğiniz gelinlik modeliyle bir uyum içerisinde görünmenizi sağlıyoruz....

Hakkında

Yıllardan beri hayalini kurduğunuz gelinliğe kavuşmak için İstanbul’da gelinlik firmaları arasından hangisini tercih edeceğinizi bilemiyorsanız Efra Gelinlik Moda Evi’nin avantajlı fırsatlarını gelin size anlatalım!

Gelin adayları için düğün öncesinde planlama sürecinin en zevkli ve en telaşlı süreci nasıl bir gelinlik seçeceklerini belirlemek oluyor. Pek çok gelinlik arasından hangisinin size en çok yakışacağını bilemiyorsanız tecrübeli terzilerimiz size en uygun gelinliği bulma konusunda yardımcı olabilir. Ayrıca hazır modeller arasında istediğiniz modeli bulmakta zorlanıyorsanız size özel dikimler de yapabiliriz. Kullanacağımız kumaş türüne elbette siz karar veriyorsunuz. Klasik gelinlik kumaşlarının yanı sıra en güzel gelinliklerin sahip olduğu Fransız kumaşı da kullanabiliriz. Farklı taşlarla gelinliğinizi daha da göz alıcı bir hale getirebiliriz. İstanbul gelinlik moda evleri arasında en uygun fiyatlarla en kaliteli ve güzel gelinliğe ulaşmak için bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren ücretsiz provalarımıza katılabilirsiniz. Provalarda öncelikle istediğiniz gelinliğe uygun çizimler yapıyoruz. Bu çizimler üzerinden son dokunuşları yaparak ölçülerinizi almaya geçiriyoruz. Bu aşama oldukça önemli olduğu için büyük titizlikle çalışıyoruz. Üstünüze en uygun gelinlik için tam ölçülerinizde kalıpları çıkarıyoruz. Gelinliğinizi en kısa süre içinde hazır hale getiriyoruz ve provalarda gelinliğinizi deniyorsunuz. İçinize sinmeyen noktaları elbette değiştirme hakkına sahipsiniz. Bu sayede tamamen mutlu olacağınız bir gelinlik ortaya çıkarmış oluyoruz. Gelinliğinize uygun çiçek ve duvağınızı da belirlerken yine yanınızdayız ve güzelliğinizi en iyi şekilde ortaya çıkaran modelleri belirliyoruz.

Hayatınızın en önemli günlerinden birinde sevdiklerinizin karşısına çıkacağınız gelinliğinizi Efra Gelinlik Moda Evi’nden almak ve İstanbul gelinlik fiyatları arasından en uygun olanlara ulaşmak isterseniz yapmanız gereken çok basit. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Randevu al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Emine Hanım

  • Adres: Kayaşehir Bulvarı Seyran Şehir Sitesi Dükkanları Başakşehir

Efra Gelinlik Moda Evi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.