Ceylan Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Beykoz, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Sara Moda Evi
130 3 23

Kadıköy

Sara Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim
Moda İstanbul Gelinlik
24

Kadıköy

Moda İstanbul Gelinlik

1 haftadan az
Hazır Model
Piraye Vera By Sevil Özaşan
116 2 6

Ümraniye

Piraye Vera By Sevil Özaşan

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Belki de yıllardır hayalini kurduğunuz o beyaz gelinliği giyeceğiniz gün yaklaşıyor. Hayatınızın en özel gününde gelinliğinizin tam da hayalinizdeki gibi olmasını istiyorsanız size iyi bir haberimiz var. Çünkü hayalinizdeki gelinlik Ceylan Gelinlik’te gerçeğe dönüşüyor.

Yirmi yılı aşkın tecrübemizle ve işimize duyduğumuz tutkuyla size en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Sektöre adımımızı attığımız günden bu yana, kaliteden ödün vermeden çalışıyoruz. Mağazamızda çalışan her bir ekip arkadaşımız alanında eğitim almış profesyonel üyelerden oluşuyor. İşini aşkla yapan ekibimizle size her zaman kaliteli, profesyonel ve güler yüzlü hizmet sunuyoruz.

Düğün gününüzde her şeyin kusursuz olmasını istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle gelinliklerimizde kusursuz bir el işçiliği ile hizmet veriyoruz. Gelinliklerimizin her bir dikişinden, işlemesine kadar büyük bir titizlikle hareket ediyoruz. Bu sayede gelinliklerimizden her birinin üzerinizde kusursuz bir şekilde durmasını sağlıyoruz.

Kalite farkımızla diğer gelinlik mağazalarından hemen ayrılıyoruz. Fark yaratan hizmetlerimizi size en iyi şekilde sunabilmek için her bir gelinliğimizde sadece en kaliteli kumaşları ve dantelleri kullanıyoruz.

Bizi tercih eden her gelinin mağazamızdan mutlu ayrılmasını hedefliyoruz. Bu nedenle her tarza, vücut tipine, düğün mekanına uygun gelinliklerle hizmet sunuyoruz. Özel ölçü kalıplarımız sayesinde her beden ölçüsüne kusursuz bir şekilde oturacak gelinlikler üretebiliyoruz.

Her detayıyla size ait, sizin için hazırlanmış bir gelinlik isterseniz, özel dikim gelinlik hizmeti de sunuyoruz. Özel dikim gelinliklerde sizin gelinliğinize dair tüm isteklerinizi detaylarıyla öğrenip, hayalinizdeki gelinliği gerçeğe dönüştürüyoruz.

Mağazamızda hayalinizdeki gelinliğin yanında birbirinden güzel abiyeler ve nişanlıklar da bulabiliyorsunuz. Ayrıca gelinliğinizin güzelliğini tamamlayacak eldiven ve duvaklar için de bizi tercih edebilirsiniz.

Siz de düğün gününüzde hayallerinizdeki gelinliğin içinde yeni hayatınıza merhaba demek isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi alabilir ve Ceylan Gelinlik İstanbul gelinlik fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Sevgi Uzun

  • Adres: Kavacık Otağtepe Cad. 90/1 Kat:2 Beykoz/İstanbul

Ceylan Gelinlik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!