Cemile Modaevi & Kuaför

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

3 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Sancaktepe, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 3 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi, Kuşak

Önerilen Firmalar

Hülya Kılıçoğlu Wedding
178 10

Kadıköy

Hülya Kılıçoğlu Wedding

Loresima Moda Evi By Şennur Kosif
45 9

Ümraniye

Loresima Moda Evi By Şennur Kosif

Samira Moda Haute Couture
25 7

Pendik

Samira Moda Haute Couture

Hakkında

Düğününüz gelip çattıysa ve hala gelinliğinizle ilgili bir fikre sahip değilseniz, sakın kaygılanmayın. Cemile Gelinlik Modaevi olarak birbirinden farklı modelleri beğeninize sunuyor, düşlediğiniz gibi bir gelin olma imkânı sunuyoruz.

Öncelikle, İstanbul’da bu sektörde faaliyet gösteren diğer modaevlerinden farklı olduğumuzu söylemek istiyoruz. Nedir bu farkımız? Biz, gelin adaylarımıza aynı zamanda kuaför hizmeti de veriyoruz! Evet, yanlış duymadınız! Hem gelinliğini hem de saç ve makyajını tek bir adreste halletmek isteyen herkes için en doğru adres, Cemile Modaevi & Kuaför!

Gelinlik önerilerinde bulunurken dikkate aldığımız bazı kriterler bulunuyor. Bu da, bu konuda tecrübeli olduğumuzun ve bilgi birikimine sahip olduğumuzun kanıtı. İstek ve tarzının yanında saçınız, vücut yapınız, düğün konseptiniz gibi önemli detaylara da dikkat ediyor, tümüyle uyumlu görünmenizi sağlıyoruz. Hayatınızın en özel gününe Cemile Gelinlik farkıyla hazırlanacak, hayal ettiğinizin her şeyin gerçekleşeceğini göreceksiniz.

Tüm bu ayrıntılara dikkat ederek seçtiğiniz gelinliğin üstünüzde kusursuz bir şekilde durabilmesi için ölçülerinizi alıyoruz. Toplamda maksimum 3 prova içinde göz alıcı bir görünüm kazanmanızı sağlıyor ve işlemlerimizi tamamlıyoruz.

Özellikle düğün tarihiniz yaklaştıkça ne kadar stresli ve yoğun olacağınızı tahmin ediyoruz. Bir de çalışıyorsanız, modaevi araştırması, gelinlik seçimi, provası derken hiç zamanınız kalmıyor. İşte Cemile Gelinlik olarak tam da bu konuda sizlere yardımcı olmak istiyoruz. Hafta sonu da hizmet veriyor, izin gününüzde gelip oldukça önemli bir konu olan gelinliğinizi rahat bir şekilde halletmenizi sağlıyoruz.

Gelin adaylarına en önemli ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde sağlayan Cemile Modaevi, hayatlarını değiştirecek bugünler için kapılarını açmaya devam ediyor. Eğer daha fazla bilgi almak isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

İletişim

Onur Bey

  • Adres: İstanbul/Sancaktepe

Cemile Modaevi & Kuaför Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!