Cemile Modaevi & Kuaför

E-posta Gönder

Cemile Modaevi & Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Cemile Modaevi & Kuaför Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  3 hafta

Cemile Modaevi & Kuaför Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Cemile Modaevi & Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi, Kuşak

Cemile Modaevi & Kuaför Hakkında

Düğününüz gelip çattıysa ve hala gelinliğinizle ilgili bir fikre sahip değilseniz, sakın kaygılanmayın. Cemile Gelinlik Modaevi olarak birbirinden farklı modelleri beğeninize sunuyor, düşlediğiniz gibi bir gelin olma imkânı sunuyoruz.

Öncelikle, İstanbul’da bu sektörde faaliyet gösteren diğer modaevlerinden farklı olduğumuzu söylemek istiyoruz. Nedir bu farkımız? Biz, gelin adaylarımıza aynı zamanda kuaför hizmeti de veriyoruz! Evet, yanlış duymadınız! Hem gelinliğini hem de saç ve makyajını tek bir adreste halletmek isteyen herkes için en doğru adres, Cemile Modaevi & Kuaför!

Gelinlik önerilerinde bulunurken dikkate aldığımız bazı kriterler bulunuyor. Bu da, bu konuda tecrübeli olduğumuzun ve bilgi birikimine sahip olduğumuzun kanıtı. İstek ve tarzının yanında saçınız, vücut yapınız, düğün konseptiniz gibi önemli detaylara da dikkat ediyor, tümüyle uyumlu görünmenizi sağlıyoruz. Hayatınızın en özel gününe Cemile Gelinlik farkıyla hazırlanacak, hayal ettiğinizin her şeyin gerçekleşeceğini göreceksiniz.

Tüm bu ayrıntılara dikkat ederek seçtiğiniz gelinliğin üstünüzde kusursuz bir şekilde durabilmesi için ölçülerinizi alıyoruz. Toplamda maksimum 3 prova içinde göz alıcı bir görünüm kazanmanızı sağlıyor ve işlemlerimizi tamamlıyoruz.

Özellikle düğün tarihiniz yaklaştıkça ne kadar stresli ve yoğun olacağınızı tahmin ediyoruz. Bir de çalışıyorsanız, modaevi araştırması, gelinlik seçimi, provası derken hiç zamanınız kalmıyor. İşte Cemile Gelinlik olarak tam da bu konuda sizlere yardımcı olmak istiyoruz. Hafta sonu da hizmet veriyor, izin gününüzde gelip oldukça önemli bir konu olan gelinliğinizi rahat bir şekilde halletmenizi sağlıyoruz.

Gelin adaylarına en önemli ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde sağlayan Cemile Modaevi, hayatlarını değiştirecek bugünler için kapılarını açmaya devam ediyor. Eğer daha fazla bilgi almak isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  İstanbul/Sancaktepe

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Cemile Modaevi & Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.