Buket Evcimen White House

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

5 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Pendik, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 5 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Ayakkabı, Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi
  • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? İstek doğrultusunda her model çalışabiliyoruz.

Önerilen Firmalar

Hüma Gelinlik
72

Ümraniye

Hüma Gelinlik

1 haftadan az
Kiralama
Elif Platin Haute Couture
91 11

Kadıköy

Elif Platin Haute Couture

2 hafta
Özel Dikim
Loresima Moda Evi By Şennur Kosif
41 9

Ümraniye

Loresima Moda Evi By Şennur Kosif

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Düğün gününüzde yıllardır hayalini kurduğunuz özel dikim gelinliğe ulaşmak için By Buket Evcimen White House’a davetlisiniz!

Uzun yıllardır İstanbul’da hizmet verdiğimiz gelin adaylarının memnuniyetini güler yüzlü çalışanlarımız ve hayal ettikleri gelinliklere kavuşmalarıyla sağladık. Tasarımlarımızı görmeniz ve sizi daha yakından tanıyarak isteklerinizi öğrenmek için bir buluşmayla sizinle tanışmak istiyoruz.

Gelinlik seçmek düğün öncesinde gelin adaylarının kafalarını en çok karıştıran tercih aşamalarından biri. Vücut tipinize göre en uygun gelinliğin hangisi olacağına ya da düğününüzü gerçekleştireceğiniz salonun fiziki koşullarına uyum sağlayan gelinliğe karar verme konusunda kararsız kalıyorsanız deneyimli ekibimiz ve sıcakkanlı hizmetlerimiz ile bu süreci sizin adınıza kolaylaştırabilir ve kafanızdaki tüm sorulara yanıt bulabiliriz. Özel dikimler konusunda kendimize oldukça güveniyoruz. Bugüne kadar özel dikim yaptığımız tüm gelin adaylarının yüzündeki mutluluğa şimdi de sizin sahip olmanız için aynı özverili çalışma anlayışımızı sürdürüyoruz. İlk provamızda vücut ölçülerinizi, düğününüzün yapılacağı salonun fiziki özelliklerini ve organizasyonunuzun konseptini öğreniyoruz. Elbette gelinlik konusunda en önemli detaylardan biri olan kalıp konusunda da titiz çalışmalarımızla size tam ve uygun kalıpları çıkarıyoruz. Aldığımız bu bilgiler sonrasında bizim için en önemlisi olan sizin istek ve fikirlerinizi de aldıktan sonra gelinliğinizi hazırlamaya başlıyoruz. Buket Evcimen Pendik’te ayakkabı seçiminizden gelin kesesine, gelin buketinden duvak tercihinize kadar pek çok konuda aksesuara da ulaşma imkânına sahipsiniz. Böylece farklı pek çok firmayla çalışmak yerine tek bir çatı altında tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz.

Hayatınızın en önemli günlerinden birinde uzun yıllardır hayalinizi kurduğunuz görünüme kavuşmak için Buket Evcimen White House’u tercih etmeniz durumunda sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Randevu al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Fiyat tekliflerimizi ilettikten sonra sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz!

İletişim

Buket evcimen

  • Adres: 19 Mayıs Cad. Batı Mah. Karanfil Sok. No:10/1 Pendik/İstanbul

Buket Evcimen White House Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!