Beyaz İnci Modaevi ve Kuaför

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Başakşehir, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Elza Moda Evi Gülten Türk
91 10

Gaziosmanpaşa

Elza Moda Evi Gülten Türk

1 hafta
Özel Dikim
Mahmure Çelik Hanımeli Moda Evi
243 4 3

Gaziosmanpaşa

Mahmure Çelik Hanımeli Moda Evi

3 hafta
Özel Dikim
Ayten Velioğlu Modaevi
50 3

Bayrampaşa

Ayten Velioğlu Modaevi

4 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Hayatınızın en güzel gününde sizi, hayal ettiğiniz gelinliğe kavuşturuyoruz! Beyaz İnci Modaevi ailesi olarak, bembeyaz gelinliğinizin içinde bir kuğu gibi süzülmeniz için, deneyimli bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Sektördeki yenilikleri yakından takip ederek, onları en iyi şekilde tarzımıza uyarlıyoruz.

Mağazamıza adımınızı attığınız andan itibaren, siz değerli gelinlerimizi özel bir ilgiyle karşılıyoruz. Sonrasında, kahve eşliğinde sohbet ederek hayalinizdeki gelinliğin nasıl olduğunu öğreniyoruz. Hazır modellerimiz arasında, tarife uyan gelinliklerden birkaçını denemenizi rica ediyoruz. İçinde tamamen kendiniz gibi hissettiğiniz bir model olursa, doğru gelinliği buldunuz demektir! Eğer bulduysanız, ölçülerinize uygun şekilde tadilat yaptırıyoruz ve en kısa sürede teslim ediyoruz.

Özel dikim bir gelinlik tercih ediyorsanız, ilk olarak sizin için bir taslak hazırlıyoruz. Bu taslak üzerinde eklemek veya çıkarma istediğiniz herhangi bir şey olursa, söylemeniz yeterli olacaktır. Fransız danteli, minik taşlar ve zarif incilerle gelinliğinize romantik bit boyut kazandırabiliriz. Uzman ve yetenekli dikiş ekibimiz, size özel tasarlanmış be gelinliği, ustalıkla dikiyor ve üzerinize tam oturan gelinliğinizi size, en geç üç prova sonunda teslim ediyoruz.

Mağazamızda gelinliğin yanında; kına gecenizde, muhteşem görünmeniz için kaftan ve bindallı; nişan törenleriniz için de birbirinden güzel abiye modellerimiz bulunuyor. Ayrıca bu abiye modelleri düğününüze katılacak misafirleri için de bir alternatif niteliğinde olabilir.

Gelinliğinizin yanında duvak, gelin kesesi ve gelin tacı gibi aksesuarları da mağazamızdan temin edebilirsiniz.

Başakşehir gelinlikçi denince akla gelen ilk firmalardan biri olmamız sebebiyle, siz değerli gelinlerimizin tercih sebebi olmaya devam ediyoruz. Heyecanınızı paylaşmaktan ve güzel hislerinize ortak olmaktan mutluluk duyarız. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bu güzel gününüzde, gelinliğinizi mağazamızdan seçmek isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan formu doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Güvercintepe Mahallesi, Ahmet Yesevi Cd. No:2, 34494 Başakşehir/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!