Beyaz İnci Modaevi ve Kuaför

E-posta Gönder

 • Başakşehir, İstanbul.

Beyaz İnci Modaevi ve Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Beyaz İnci Modaevi ve Kuaför Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Beyaz İnci Modaevi ve Kuaför Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model

Beyaz İnci Modaevi ve Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Beyaz İnci Modaevi ve Kuaför Hakkında

Hayatınızın en güzel gününde sizi, hayal ettiğiniz gelinliğe kavuşturuyoruz! Beyaz İnci Modaevi ailesi olarak, bembeyaz gelinliğinizin içinde bir kuğu gibi süzülmeniz için, deneyimli bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Sektördeki yenilikleri yakından takip ederek, onları en iyi şekilde tarzımıza uyarlıyoruz.

Mağazamıza adımınızı attığınız andan itibaren, siz değerli gelinlerimizi özel bir ilgiyle karşılıyoruz. Sonrasında, kahve eşliğinde sohbet ederek hayalinizdeki gelinliğin nasıl olduğunu öğreniyoruz. Hazır modellerimiz arasında, tarife uyan gelinliklerden birkaçını denemenizi rica ediyoruz. İçinde tamamen kendiniz gibi hissettiğiniz bir model olursa, doğru gelinliği buldunuz demektir! Eğer bulduysanız, ölçülerinize uygun şekilde tadilat yaptırıyoruz ve en kısa sürede teslim ediyoruz.

Özel dikim bir gelinlik tercih ediyorsanız, ilk olarak sizin için bir taslak hazırlıyoruz. Bu taslak üzerinde eklemek veya çıkarma istediğiniz herhangi bir şey olursa, söylemeniz yeterli olacaktır. Fransız danteli, minik taşlar ve zarif incilerle gelinliğinize romantik bit boyut kazandırabiliriz. Uzman ve yetenekli dikiş ekibimiz, size özel tasarlanmış be gelinliği, ustalıkla dikiyor ve üzerinize tam oturan gelinliğinizi size, en geç üç prova sonunda teslim ediyoruz.

Mağazamızda gelinliğin yanında; kına gecenizde, muhteşem görünmeniz için kaftan ve bindallı; nişan törenleriniz için de birbirinden güzel abiye modellerimiz bulunuyor. Ayrıca bu abiye modelleri düğününüze katılacak misafirleri için de bir alternatif niteliğinde olabilir.

Gelinliğinizin yanında duvak, gelin kesesi ve gelin tacı gibi aksesuarları da mağazamızdan temin edebilirsiniz.

Başakşehir gelinlikçi denince akla gelen ilk firmalardan biri olmamız sebebiyle, siz değerli gelinlerimizin tercih sebebi olmaya devam ediyoruz. Heyecanınızı paylaşmaktan ve güzel hislerinize ortak olmaktan mutluluk duyarız. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bu güzel gününüzde, gelinliğinizi mağazamızdan seçmek isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan formu doldurun ve bize ulaşın!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Güvercintepe Mahallesi, Ahmet Yesevi Cd. No:2, 34494 Başakşehir/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.