Bella Gelinlik & Kuaför

E-posta Gönder

Bella Gelinlik & Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Bella Gelinlik & Kuaför Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Bella Gelinlik & Kuaför Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Bella Gelinlik & Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi, Şapka

Bella Gelinlik & Kuaför Hakkında

Gelinliğiniz aşkınızın hikayesini anlatan en değerli elbisenizdir. Böylesine değerli olan gelinliğinizin her detayıyla kusursuz olması için sizi Bella Gelinlik’e davet ediyoruz.

Bella Gelinlik’te işini severek yapan, alanında uzman modacılarla çalışıyoruz. Modellerimizde usta el işçiliğine çok önem veriyoruz. Gelinliklerimizin tamamında tek bir dikişten, işlemeye kadar büyük bir özenle çalışıyoruz. Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla, her modelimizde sadece en kaliteli kumaşları ve dantelleri kullanıyoruz.

Her gelin özeldir. Bu nedenle biz Bella Gelinlik olarak içinde kendinizi çok özel hissedeceğiniz, özgün tasarımlı gelinliklerle hizmet veriyoruz. Profesyonel ekibimizle her tasarımımızda kendimizi bir adım ileri taşımak için çalışıyoruz. Bunun için son gelinlik trendlerini yakından takip ediyor, öğrendiklerimizi başarılı bir şekilde uyguluyoruz.

Hazır modellerimiz arasından bir tercih yapmayı düşünüyorsanız, mağazamızda mutlaka size uygun bir gelinlik olduğunu bilmenizi istiyoruz. Bizi tercih eden her gelinin hayallerindeki gelinliğe kavuşması için; her vücut tipine, her tarza ve her düğün mekanına uygun gelinliklerle hizmet veriyoruz. Işıl ışıl işlemerle hazırlanmış balo tarzı gelinliklerden, vücudu saran sade ve zarif balık model gelinliklere kadar çeşit çeşit gelinliklerle hizmet veriyoruz.

Mağazamızda hazır modellerimizin yanında özel dikim gelinlik hizmeti de veriyoruz. Özel dikim gelinlik hizmetimiz sayesinde her detayıyla sizi yansıtan, içinde kendinizi çok özel hissedeceğiniz bir gelinliğe sahip olmanızı sağlıyoruz.

Mağazamızda bir kuaför bölümümüz de bulunuyor. Burada sizin için gelinliğinize ve düğün mekanınıza en uygun gelin saçını hazırlayarak, düğün gününüzde bir bütün olarak kusursuz olmanızı sağlıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Belle Gelinlik İstanbul gelinlik fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurmanız yeterli. Biz düğün gününüzde sizi hayallerinizdeki geline dönüştürmek için bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Ferhatpaşa Mahallesi Yeditepe Caddesi Ataşehir No: 34 İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Bella Gelinlik & Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.