Bahar Gelinlik Avcılar

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Avcılar, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

White or White
50 1 2

Şişli

White or White

1 hafta
Özel Dikim
Nermin Saraylı Couture
102 18

Şişli

Nermin Saraylı Couture

3 hafta
Özel Dikim
Gülten Moda Evi
120 2 7

Bakırköy

Gülten Moda Evi

1 haftadan az
Özel Dikim

Hakkında

Gelinliğiniz hayatınızda bir kere giyeceğiniz, aşkınızı anlatan en değerli elbisenizdir. Biz Bahar Gelinlik Moda Evi Avcılar olarak böylesine değerli olan gelinliğinize hak ettiği özeni gösteriyor, sizi her detayıyla kusursuz gelinliğinize kavuşturuyoruz.

Biz sektöre adımımızı attığımız ilk günden beri kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla durmaksızın çalışıyoruz. Her bir ekip üyemiz alanında uzman modacılardan oluşuyor. Profesyonel ekibimizle size her zaman kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunuyoruz. Kendimizi daima bir adım ileri taşımak için de gelinlik sektöründeki son yenilikleri yakından takip etmeyi ihmal etmiyoruz.

Mağazamızda içinde kendinizi özel hissedeceğiniz gelinliklerle hizmet sunuyoruz. Alanında uzman modacılarımızla birlikte yenilikçi bir bakış açısıyla gelinliklerimizi hazırlıyoruz. Gelinliklerimizde sıra dışı çizgilere sahip özgün tasarımlarla hizmet veriyoruz. Belli kalıpların dışına çıkarak düğün gününüzde sıra dışı bir güzelliğe sahip olmanızı sağlıyoruz.

Mağazamızı tercih eden her müstakbel gelini mutlu etmeyi amaçlıyoruz. Her tarza, vücut tipine ve düğün mekanına uygun gelinliklerle hizmet veriyoruz. Modern tasarımlı üç boyutlu gelinliklerden, içinde kendinizi adeta prensesler gibi hissedeceğiniz balo tipi gelinliklere kadar oldukça geniş bir yelpazede ürün çeşitliliği ile hizmet sunuyoruz. Özel ölçü kalıplarımız sayesinde her beden ölçüsündeki müstakbel geline kusursuz bir şekilde oturacak gelinlikler üretebiliyoruz.

Özel dikim gelinlik hizmetimiz sayesinde her detayıyla sizi yansıtan, tamamen sizin için tasarlanmış bir gelinlik hazırlayabiliyoruz. Özel dikim gelinliklerimizde sizin isteklerinizi detaylarıyla öğrendikten sonra, hayalinizdeki gelinliği gerçeğe dönüştürüyoruz. Gelinliklerimizde kusursuz el işçiliğine ve kaliteli kumaş kullanmaya özen gösteriyoruz.

Eğer siz de düğün gününüzde rüya gibi bir gelinlikle tüm hayran bakışları üzerinize toplamak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Bahar Gelinlik Avcılar gelinlik fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Nevin Saraçoğlu

  • Adres: Merkez Mah. Marmara Cd. Erenler AVM. Kat:1 No:62 Avcılar/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!