Bahar Gelinlik Avcılar

E-posta Gönder

 • Avcılar, İstanbul.

Bahar Gelinlik Avcılar Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Bahar Gelinlik Avcılar Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Bahar Gelinlik Avcılar Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Bahar Gelinlik Avcılar Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Bahar Gelinlik Avcılar Hakkında

Gelinliğiniz hayatınızda bir kere giyeceğiniz, aşkınızı anlatan en değerli elbisenizdir. Biz Bahar Gelinlik Moda Evi Avcılar olarak böylesine değerli olan gelinliğinize hak ettiği özeni gösteriyor, sizi her detayıyla kusursuz gelinliğinize kavuşturuyoruz.

Biz sektöre adımımızı attığımız ilk günden beri kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla durmaksızın çalışıyoruz. Her bir ekip üyemiz alanında uzman modacılardan oluşuyor. Profesyonel ekibimizle size her zaman kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunuyoruz. Kendimizi daima bir adım ileri taşımak için de gelinlik sektöründeki son yenilikleri yakından takip etmeyi ihmal etmiyoruz.

Mağazamızda içinde kendinizi özel hissedeceğiniz gelinliklerle hizmet sunuyoruz. Alanında uzman modacılarımızla birlikte yenilikçi bir bakış açısıyla gelinliklerimizi hazırlıyoruz. Gelinliklerimizde sıra dışı çizgilere sahip özgün tasarımlarla hizmet veriyoruz. Belli kalıpların dışına çıkarak düğün gününüzde sıra dışı bir güzelliğe sahip olmanızı sağlıyoruz.

Mağazamızı tercih eden her müstakbel gelini mutlu etmeyi amaçlıyoruz. Her tarza, vücut tipine ve düğün mekanına uygun gelinliklerle hizmet veriyoruz. Modern tasarımlı üç boyutlu gelinliklerden, içinde kendinizi adeta prensesler gibi hissedeceğiniz balo tipi gelinliklere kadar oldukça geniş bir yelpazede ürün çeşitliliği ile hizmet sunuyoruz. Özel ölçü kalıplarımız sayesinde her beden ölçüsündeki müstakbel geline kusursuz bir şekilde oturacak gelinlikler üretebiliyoruz.

Özel dikim gelinlik hizmetimiz sayesinde her detayıyla sizi yansıtan, tamamen sizin için tasarlanmış bir gelinlik hazırlayabiliyoruz. Özel dikim gelinliklerimizde sizin isteklerinizi detaylarıyla öğrendikten sonra, hayalinizdeki gelinliği gerçeğe dönüştürüyoruz. Gelinliklerimizde kusursuz el işçiliğine ve kaliteli kumaş kullanmaya özen gösteriyoruz.

Eğer siz de düğün gününüzde rüya gibi bir gelinlikle tüm hayran bakışları üzerinize toplamak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Bahar Gelinlik Avcılar gelinlik fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Merkez Mah. Marmara Cd. Erenler AVM. Kat:1 No:62 Avcılar/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.