Ataşehir Modaevi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Ataşehir, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Tailor Made Moda
50 1 7

Kadıköy

Tailor Made Moda

1 hafta
Özel Dikim
Sude Yağmur Moda Evi
107 19

Kadıköy

Sude Yağmur Moda Evi

1 haftadan az
Özel Dikim
Loresima Moda Evi By Şennur Kosif
39 9

Ümraniye

Loresima Moda Evi By Şennur Kosif

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Nasıl bir gelin olmak istediğinizden yola çıkarak sizi kusursuz bir görünüme kavuşturmak için Ataşehir Gelinlik içerisinde sizi bekliyoruz.

İstanbul’da hizmet verdiğimiz mağazamızda bugüne kadar çok sayıda gelin adayını ağırlamanın verdiği tarifsiz bir mutlulukla işlerimize yoğunlaşıyoruz. Profesyonel bir ekiple çalışıyor ve beklentilerinizi karşılamaya yönelik bir hizmet politikası belirliyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla her şeyin tam da istediğiniz gibi olmasını sağlıyoruz. Kendinizi görmek istediğiniz en iyi halde hayal etmenizi ve bunu bize iletmenizi istiyoruz.

Düğün öncesi gelinlik modelleri bakmak için mağazamıza geldiğinizde sizi güler yüzlü bir şekilde karşılıyoruz. İlk tanışmaların çok önemli olduğuna inanıyoruz. Usta satış danışmanlarımızla sizin için en iyi gelinlikleri birlikte düşünüyoruz. Birbirinden şık tasarımlarımızı beğeninize sunuyoruz. Zevkinize uygun olabilecek ya da sizin denemek istediğiniz modelleri karşınıza çıkarıyoruz. Keyifli bir tercih süreci yaşamanız için elimizden geleni yapıyoruz. Modelleri tek tek denemenizi özellikle istiyoruz. Eğer hazır modelleri istemezseniz de özel dikim hazırlıklarımızla size yardımcı oluyoruz.

Kaliteli kumaşlar kullandığımız modaevimiz içerisinde organze tüller, saten kumaşlar, kurdeleler, dantel gipürler içeren birbirinden farklı stilleri bulunduruyoruz. Vücut ölçülerinizi alarak uygun kalıbı çıkarıyoruz. Yaklaşık olarak 1 ile 3 prova içerisinde gelinliğinizi size kolayca teslim ediyoruz. Gelinliğin içerisinde kendinizi rahat hissetmenizi ama aynı zamanda şık görünmenizi arzuluyor ve bu doğrultuda çalışıyoruz.

Siz de İstanbul gelinlik mağazaları içerisinde yer alan firmamızın şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak bizimle hemen irtibat sağlayabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz randevu al” butonuna basmayı lütfen unutmayın. Randevuyla çalıştığımız ve her gelinimizle ayrı ayrı ilgilendiğimiz için önceden haberleşerek çalışıyoruz. Sizinle tanışmak ve mutluluğunuza ortak olmak için sabırsızlandığımızı bilmelisiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Tavukçuyolu Caddesi Kelebek Sokak No: 8 /14Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!