1tanem Modaevi Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Fatih, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Mahmure Çelik Hanımeli Moda Evi
243 4 3

Gaziosmanpaşa

Mahmure Çelik Hanımeli Moda Evi

3 hafta
Özel Dikim
Zümrüt Gelinlik Moda Evi
100 10

Arnavutköy

Zümrüt Gelinlik Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim
Elza Moda Evi Gülten Türk
91 10

Gaziosmanpaşa

Elza Moda Evi Gülten Türk

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Hayatınızda yalnızca bir kez giyebileceğiniz o çok özel gelinliği henüz bulamadıysanız endişelenmenize hiç gerek yok. Çünkü hayalinizdeki gelinliğin adresi 1 Tanem Moda Evi.

Biz 1 Tanem Moda Evi olarak işini aşkla ve özenle yapan modacılarla çalışıyoruz. Düğün gününüzde her detayın kusursuz olmasını istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle profesyonel ekibimizle her bir gelinliğimizde büyük bir titizlikle çalışıyoruz. Sektöre adımımızı attığımız günden bu yana birçok gelinin hayalindeki gelinliği gerçeğe dönüştürdük. Bizi tercih eden kadınlardan aldığımız iyi referanslarla da işimize daha büyük bir şevkle sarılıp, müstakbel gelinleri kusursuz gelinlikleriyle kavuşturmaya devam ettik.

Kaliteli hizmet anlayışımızla, gelinliklerimizin her birinde sadece en kaliteli kumaşları ve dantelleri kullanıyoruz. Gelinliklerimizde kullandığımız aksesuarları ve işlemeleri büyük bir özenle seçiyoruz. Tüm bu kaliteli malzemeler tecrübeli ve profesyonel ellerimizde özenle işlenerek rüya gibi bir gelinliğe dönüşüyor. Her gelinliğimizde kusursuz bir el işçiliği sunmaya çok dikkat ediyoruz. Bu nedenle gelinliklerimizin tek bir dikişinden işlemesine kadar büyük bir titizlikle hareket ediyoruz.

Alanında uzman modacılarımızla içinde kendinizi çok özel hissedeceğiniz gelinlikler üretiyoruz. Gelinliklerimizde sıra dışı çizgiler kullanarak özgün tasarımlar elde ediyoruz. Modern bir hava yansıtan üç boyutlu gelinliklerden, bohem tarzdaki dantel gelinliklere kadar her tarza ve düğün mekanına uygun gelinlikle hizmet veriyoruz. Birbirinden güzel gelinliklerimiz arasında kararsızlık yaşarsanız da profesyonel ekibimizle size severek yardımcı oluyoruz.

Özel dikim gelinlik hizmetimizde öncelikle sizin hayalinizdeki gelinliği detaylarıyla öğreniyoruz. Özel ölçü kalıplarımız sayesinde her beden ölçüsündeki müstakbel geline kusursuz oturacak gelinlikler üretebiliyoruz. Doğru kumaş seçiminden, ölçülerinize kadar büyük bir titizlikle hareket ederek sizden edindiğimiz bilgiler doğrultusunda hayallerinizdeki gelinliği gerçeğe dönüştürüyoruz.

Siz de her detayıyla kusursuz gelinliğinizin içinde mutluluğa “evet” demek istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve 1 Tanem Moda Evi Fatih gelinlik fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Şirin Can & Mehmet Nur Ufakoğlu

  • Adres: Taya Hatun Mah. Mahmutpaşa Yokuşu Tarihi Kürkçü Han K:1 Dk:102 Fatih, İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!