Zin Kuaför

E-posta Gönder

 • Bağcılar, İstanbul.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Zin Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Zin Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Zin Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Zin Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Zin Kuaför Hakkında

Bir ömür mutluluğa evet diyeceğiniz düğün gününüzde her detayın kusursuz olmasını istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle Zin Kuaför Bağcılar olarak gelin saçı ve makyajı konusunda size son derece profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Ferah salonumuzda güler yüzlü ekibimizle size düğün telaşınızı unutacağınız rahat bir ortam sağlıyoruz. Sizin gelin saçınıza ve makyajınıza dair isteklerinizi ve beklentilerinizi iyi bir şekilde öğrenerek, her detayıyla sizin içinize sinecek çalışmalar yapıyoruz.

Salonumuzda öncelikle sadece en güvendiğimiz dünya markalarının ürünleriyle çalıştığımızı bilmenizi istiyoruz. Size her zaman en iyi hizmeti vermek için sektörümüzdeki son trendleri yakından takip ediyor ve teknolojiye iyi bir şekilde adapte olarak kullandığımız ekipmanları devamlı olarak yeniliyoruz.

Gelin saçınızı tasarlarken yüz şekliniz, gelinlik modeliniz, tarzınız, düğün mekanınız gibi pek çok faktörü göz önünde bulunduruyoruz. Size en uygun saç modelini sizinle beraber belirledikten sonra hazırlıklarınıza başlıyoruz. Dilerseniz saçınızda düğün konseptinize ve gelinliğinize uygun çeşit çeşit aksesuarlar kullanıyoruz. Bu sayede saçlarınıza farklı bir ışıltı katıyoruz. Saçlarınızın hazırlığı tamamlandıktan sonra kaliteli saç spreyleriyle ve tokalarla güçlü bir şekilde sabitliyoruz. Bu sayede saçlarınızın güzelliğini düğün gününüz boyunca korumasını sağlıyoruz.

Salonumuzda türban tasarım hizmeti de sunuyoruz. Türban tasarımınızı yüz hatlarınıza ve gelinliğinize uygun bir şekilde her detayıyla sizin içinize sinecek şekilde yapıyoruz. Türbanınızda zarif inciler, parlak taşlar ve dilerseniz minik çiçekler kullanarak, size bambaşka bir hava katabiliyoruz.

İkinci aşama olarak, güzelliğinizi ortaya çıkaracak makyaj hazırlıklarınıza geçiyoruz. Makyajınızı yaparken yüz hatlarınızı, gelinliğinizi, saç modelinizi ve tarzınızı iyi bir şekilde analiz ederek size en uygun makyajı uyguluyoruz. Makyajınızın her aşamasında kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanarak, düğün gününüz boyunca kusursuz güzelliğinizi korumanızı sağlıyoruz.

Siz de düğün gününüzde gelin saçınız ve makyajınız için işi profesyonellere bırakıp güzelliğinizle ışık saçmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Zin Kuaför İstanbul gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Yenigün Mahallesi Bağcılar Caddesi 652 Sokak 99/B Bağcılar

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.