Zen Kuaför Esenler

E-posta Gönder

 • Esenler, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Zen Kuaför Esenler Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Zen Kuaför Esenler Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Zen Kuaför Esenler Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Zen Kuaför Esenler Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Cilt bakımı, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Zen Kuaför Esenler Hakkında

Düğün gününde kusursuz bir güzelliğe sahip olmak her kadının hayalidir diye düşünüyoruz. Bir daha tekrarının olmayacağı özel anlarda eğlencenin doruklarına çıkarken saç ve makyajın bozulmayacağını bilmek de bir kadın için ayrı bir özgüvendir. İşte bu özgüveni yaşatabilmek size profesyonel hizmetler verebilmek için burada olduğumuzu söylemek istiyoruz. Uzun yıllardır bu sektörde başarılı işlere imza atmış ekibimizle hayallerinizi dinleyerek çıkıyoruz bu keyifli yola. Dosta tavrımız ile stresinizi hafifletiyor, salonumuzdan mutlu bir şekilde ayrılmanız için titiz bir çalışma yürütüyoruz.

Peki Zen Kuaför ekibi olarak nasıl bir süreç yönetiyoruz?

Öncellikle düğününüzden haftalar önce bizimle iletişime geçtiğinizde beraber süreci başlatıyoruz. Kısaca aklınızdaki soruları yanıtladıktan sonra sizi salonumuza davet ediyoruz. Kendinizi rahat ve huzurlu hissetmenizi sağlamak için hoş bir ortam yaratarak hayallerinizdeki saç ve makyaj modelini bulmaya çalışıyoruz. Saç yapınızı, gelinliğinizin yakasını ve düğün konseptinizi de dikkate alarak daha önce gelin adaylarımıza uyguladığımız saç tasarımlarını gösteriyoruz. En beğendiğinizi düğün gününde uygulamak için sözleşiyor, talep ederseniz prova hizmetimizden de yararlanabiliyorsunuz. Şöyle de bir ihtimal var; eğer yanımıza aklınızda bir saç tasarımı ile geldiyseniz işimiz daha da kolaylaşıyor. Bunun nedeni profesyonel ekibimizin her modeli uygulayabilecek yetene ve deneyime sahip olması. Kararınızı verin ve arkanıza yaslanın. Biz üstümüze düşen görevi yapmak için yanınızda olacağız.

Saç modelinize karar verdikten sonra sıra geliyor makyaj stilinizi belirlemeye. Bu aşamada da titiz bir çalışma yürütüyor; saç modelinizi, yüz tipinizi ve özel isteklerinizi değerlendiriyoruz. Kararsız kaldığınız durumlarda danışmanlık hizmeti de veren ekibimizle birlikte uygun stile karar verdikten sonra dilerseniz prova hizmetimizden yararlanabiliyorsunuz. Sağlığınızı çok önemsediğimizi de belirtmeden geçemeyeceğiz. Bu nedenle yüzünüze temas eden her ürünün kaliteli olmasına ayrıca dikkat ediyoruz. Kısacası sağlığınız da güzelliğiniz de bize emanet. Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve Zen Kuaför fiyat listesini öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Nene Hatun Mah. Davutpaşa Cad. No:50 Esenler/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.