Yasin & Yeşim Kuaför

E-posta Gönder

 • Küçükçekmece, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Yasin & Yeşim Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Yasin & Yeşim Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Yasin & Yeşim Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Yasin & Yeşim Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Yasin & Yeşim Kuaför Hakkında

Düğün gününüzde kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarmanızın bir numaralı yolu şüphesiz ki iyi yapılmış bir saç ve makyajdan geçiyor. Bu nedenle Yasin & Yeşim Kuaför İstanbul gelin saçı ve makyajı konusunda size profesyonel ve kaliteli hizmet sunarak, düğün gününüzde tüm hayran bakışları üzerinize toplamanızı sağlıyor.

Gelin saçınız ve makyajınız düğün gününüzde gelinliğinizin güzelliğini tamamlayan ve bir bütün olarak sizi muhteşem bir görüntüye ulaştıran en önemli unsurdur. Bu nedenle gelin saçınızı ve makyajınızı hazırlarken; düğün mekanınız, gelinlik modeliniz, yüz şekliniz, düğün konseptiniz gibi pek çok faktörü göz önünde bulunduruyoruz. Ancak hazırlıklarınızda esas olarak sizin isteklerinizi eksiksiz bir şekilde karşılamayı hedefliyoruz.

Düğün gününüzde bambaşka bir güzellikle davetlilerinizin karşısına çıkmak isterseniz renklendirmeden kesime kadar son derece profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Saçınıza uyguladığımız her işlemde olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanmaya da özen gösteriyoruz. Gelin saçınızda zarif inciler, rengarenk çiçekler, ışıltılı taşlar kullanarak saçlarınıza farklı bir hava katabiliyoruz. Gelin saçınızın hazırlıklarını tamamlandıktan sonra siz düğün gününüzde sevdiklerinizle doyasıya eğlenirken saçlarınızın bozulmaması için kaliteli saç sabitleyicileri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Gelin saçınızı hazırladıktan sonra kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarmak için profesyonel makyaj uygulamanıza geçiyoruz. Makyajınıza makyaj bazı uygulamamızla başlıyoruz. Bu sayede makyajınızın yüzünüzde pürüzsüz ve daha uzun süre kalıcı olmasını sağlıyoruz. Makyaj uygulamanızın devamında da kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanıyoruz.

Salonumuzda düğününüzde sizi tamamen bakımlı ve güzel bir görüntüye ulaştırmak için manikür ve pedikür hizmeti de sunuyoruz. Yaptığımız her uygulamada kullandığımız ürünlerin hijyeni konusunda oldukça titiz davranıyoruz.

Siz de düğün gününüzde yenilenmiş ve eşsiz güzelliğinizle mutluluğa “evet” demek istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Yasin & Yeşim Küçükçekmece kuaför fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Tevfikbey Mah. Maslakcesme Cad. No:12 B Sefaköy / İnönü

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.