Umut Oral Hair Studio

E-posta Gönder

  • Küçükçekmece, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Umut Oral Hair Studio Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Umut Oral Hair Studio Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Umut Oral Hair Studio Sık Sorulan Sorular

Umut Oral Hair Studio gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Umut Oral Hair Studio gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Umut Oral Hair Studio gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Umut Oral Hair Studio gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Umut Oral Hair Studio şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Umut Oral Hair Studio şehir dışında hizmet vermiyor.


Umut Oral Hair Studio ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Umut Oral Hair Studio ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Umut Oral Hair Studio Hakkında

Hayatınızın en mutlu gününün gerçekten mutlu geçmesini istiyorsanız çok iyi bir kuaföre ihtiyacınız var. Sizi en iyi şekilde anlayacak, beklentilerinizi karşılayacak ve stresten uzak bir şekilde hazırlanmanızı sağlayacak bir kuaför. İşte biz de tam burada devreye giriyoruz. Nasıl mı? Düğün günü kuaförünüz olarak.

Umut Oral Hair Studio olarak uzun yıllardır güzellik sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Bulunduğumuz konum itibariyle Küçükçekmece kuaförleri arasında yer alıyoruz. İşimizi çok seviyoruz ve hep daha iyisi için durmadan çalışıyoruz. Kendimizi geliştirmek ve yeni trendleri salonumuzda uygulamak için modayı takip ediyoruz. Salonumuzda butik ancak her biri alanında uzman profesyonellerden oluşan bir ekibe sahibiz. Her zaman güler yüz ve hoşgörü ile müşterilerimizi karşılıyoruz.

Bir kuaförden bekleyebileceğiniz hemen her hizmeti bizden alabilirsiniz. Saç kesimi ve renklendirme uzmanlığımızın yanı sıra; saç tasarımı, ombre ve sombreler, mikro kaynak uygulamaları, keratin bakımı, profesyonel ve günlük makyaj, cilt bakımı, manikür ve pedikür gibi ihtiyaç duyacağınız tüm kişisel bakım ve güzellik işlemlerini bize emanet edebilirsiniz. Bunlardan bahsediyoruz çünkü eğer düğünden önce herhangi birini veya birkaçını yaptırmak isterseniz bilginiz olsun. Naçizane tavsiyemiz, uzun süreler gerektiren işlemlerinizi düğün gününe bırakmayın ve kendinizi stres altında hissederek yetişememe korkusu yaşamayın.

Gelelim gelin başına. Salonumuzda ekip olarak yapmaktan en zevk aldığımız işlerden bir tanesi kıymetli gelinlerimizi büyük gününe hazırlamak. Bunu yaparken de gelinlik modelinden düğün mekanına, mevsimden düğün konseptine kadar tüm detayları göz önünde bulunduruyoruz. Saç tasarımında gelinimizin isteklerini aynen uygulayabildiğimiz gibi, kendi tarzımızı da ortaya koyabiliyoruz. Son olarak makyözümüzün maharetli elleri sayesinde profesyonel ve doğal bir makyaj uygulamasıyla hazırlığı tamamlıyoruz.

En güzel gününüz için Küçükçekmece’de kuaför arıyorsanız Umut Oral Hair Studio olarak bize yandaki form yoluyla ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Cennet, Mevlana Cd. No:28/D, 34290 Küçükçekmece/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.