Tuna Kuaför

E-posta Gönder

  • Küçükçekmece, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Tuna Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Tuna Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Tuna Kuaför Sık Sorulan Sorular

Tuna Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Tuna Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Tuna Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Tuna Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Tuna Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Tuna Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Tuna Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Tuna Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Tuna Kuaför Hakkında

Güzelliğinizi profesyonellere emanet etmek isterseniz, Tuna Kuaför Salonu’nda sizi bekliyoruz. Uzun yıllardır yer aldığımız sektörde her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Bunun için alanında uzman ekibimizle kendimizi geliştirmeye ve yenilenmeye de devam ediyoruz. Modaya ve sektörel değişikliklere ayak uyduruyor, eğitimler de alıyoruz. İşimizi ustalıkla yapıyor, kaliteden ödün vermiyoruz. Güzellik uygulamaları için kullandığımız makyaj malzemeleri, saç boyası ve bakım ürünlerinde her zaman dünyaca ünlü markaları tercih ediyoruz.

Gelin saçı tasarımı ve profesyonel makyaj hizmetleri de verdiğimiz salonumuzda ön görüşmelerle planlama yapıyoruz. Saç tasarımı için dünyaca ünlü markaların sponsorluğunda düzenlenen yarışmalara katılan Tuna Hanım ile çalışma şansını her gelin adayına sunuyoruz. Ödüllü saç tasarımcımızla yüz hatlarınıza en çok yakışan modeli gelinlik seçimine göre stilize ediyoruz. Bu arada tarzınızı, duvak ve saç aksesuarlarınızı da inceliyor, şıklığınızı her detayla uyumlu hale getiriyoruz. Şimdiden söyleyelim, topuz tasarımı ödüllü Tuna Hanım ile örgü ve dağınık saç modelleriniz de benzersiz oluyor. Türban tasarımı tercih eden gelin adaylarımızın da endişelenmelerine hiç gerek yok!

Şıklığınızı tamamlamakla kalmıyor, güzelliğinizi ortaya çıkaracak makyaj uygulamaları için de çalışmaya devam ediyoruz. Zarif dokunuşlarla cildinizin ışıltısını ortaya çıkarıyoruz. Düğün günü şıklığınızı güzelliğinizle taçlandırıyor, makyajınızın kalıcılığını da sağlıyoruz. Porselen makyaj ile kusursuz cildiniz, yüz hatlarınız ve güzelliğiniz göz kamaştırıyor.

Biz düğün günü için şimdiden hazırız. Tuna Kuaför Küçükçekmece’de yer alan adresimizde sizi ve sevdiklerinizi bekliyoruz. Yanınızda olmasını istediğiniz güzel kadınlarla keyifli bir hazırlık süreci yaşamaya hazır mısınız?

Gelin, Tuna Kuaför iletişim formunu doldurarak tüm bu ayrıcalıklardan siz de yararlanın. Küçükçekmece kuaför salonları arasında yer alan salonumuzun iletişim formu bu sayfa üzerinde yer alıyor!

İletişim

  • Adres:

    Mehmet Akif Mah. Aşık Veysel Cad. No: 38 Kat: 1 İkitelli, Küçükçekmece/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.