Tuğba Kuaför

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600-800 TL

Min. Fiyat

Esenler, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600-800 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Ali Gür Profilo Wedding
144 8 26

Şişli

Ali Gür Profilo Wedding

Saç ve Makyaj
600-800 TL
Lider Kuaför
7 4 2

Fatih

Lider Kuaför

Saç ve Makyaj
600-800 TL
Nail Spa & Make Up
24 1

Beşiktaş

Nail Spa & Make Up

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL

Hakkında

Düğün gününde kusursuz bir görünüme sahip olmak isteyen gelin adaylarımızdan biri de sizseniz; Tuğba Kuaför ailemize hoş geldiniz! Uzun zamandır gelinlerimizi en değerli günleri için hazırlayan başarılı bir ekibimiz. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren titiz bir çalışma yürütüyor, elimizden geldiğince özel isteklerinizi de yerine getiriyoruz. İstediğiniz saç ve makyaj stillerini uygulayabilmek adına kendimizi sürekli geliştirmeyi de ihmal etmiyoruz. O değerli günde her detay hayallerinizi yansıtacak, bize güvenin!

Düğün günü saatlerin çok çabuk geçeceğinin farkındayız. Bu nedenle salonumuza geldiğiniz anda hazırlıklara başlıyoruz. İlk olarak nasıl bir saç hayal ettiğinizi soruyoruz, bu konuda kararsızsanız yılların verdiği tecrübeyle tavsiyeler veriyoruz. Bu aşamada değerlendirdiğimiz bazı kriterler de var tabii. Mesela; gelinliğinizin yakası ve düğün mekanınızın özellikleri. Eğer bir kır düğünü yapacaksanız ve gelinliğinizde dekolte varsa daha romantik modellere yöneliyoruz. Saçlarınıza zarif aksesuarlar takmayı da ihmal etmiyoruz. Ancak modern bir salonda düğün yapacaksanız ve gelinliğinizin yakası da kapalıysa; o zamanda yüksek topuz modellerini tercih ediyoruz. Böylece hem gelinliğinizin güzelliğini kapatmamış hem de zarif bir görünüm elde etmiş oluyoruz.

Makyaj uygulama aşamasında da hassas davranıyor, yüzünüze temas eden her ürünün kaliteli olmasına özen gösteriyoruz. Yüz hatlarınıza uygun, en sevdiğiniz renkleri kullanarak sihirli dokunuşlar yapıyoruz. Bazen gözlerinizi bazen dudaklarınızı öne çıkarıyoruz. Bu aşamada kararı siz veriyorsunuz. Hangi makyaj stilini yaparsak yapalım gün boyu kalıcılık elde ettiğimizi rahatlıkla söyleyebiliriz.

İstanbul Esenler kuaförleri arasında bulunan salonumuz hakkında daha detaylı bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz; sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Bu sayede düğün gününüz için randevu oluşturarak avantajlı fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Birlik Mah. Karaoğlan Cad. Esenler/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!