Tuğba Kuaför

E-posta Gönder

 • Esenler, İstanbul.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Tuğba Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Tuğba Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Tuğba Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Tuğba Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Tuğba Kuaför Hakkında

Düğün gününde kusursuz bir görünüme sahip olmak isteyen gelin adaylarımızdan biri de sizseniz; Tuğba Kuaför ailemize hoş geldiniz! Uzun zamandır gelinlerimizi en değerli günleri için hazırlayan başarılı bir ekibimiz. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren titiz bir çalışma yürütüyor, elimizden geldiğince özel isteklerinizi de yerine getiriyoruz. İstediğiniz saç ve makyaj stillerini uygulayabilmek adına kendimizi sürekli geliştirmeyi de ihmal etmiyoruz. O değerli günde her detay hayallerinizi yansıtacak, bize güvenin!

Düğün günü saatlerin çok çabuk geçeceğinin farkındayız. Bu nedenle salonumuza geldiğiniz anda hazırlıklara başlıyoruz. İlk olarak nasıl bir saç hayal ettiğinizi soruyoruz, bu konuda kararsızsanız yılların verdiği tecrübeyle tavsiyeler veriyoruz. Bu aşamada değerlendirdiğimiz bazı kriterler de var tabii. Mesela; gelinliğinizin yakası ve düğün mekanınızın özellikleri. Eğer bir kır düğünü yapacaksanız ve gelinliğinizde dekolte varsa daha romantik modellere yöneliyoruz. Saçlarınıza zarif aksesuarlar takmayı da ihmal etmiyoruz. Ancak modern bir salonda düğün yapacaksanız ve gelinliğinizin yakası da kapalıysa; o zamanda yüksek topuz modellerini tercih ediyoruz. Böylece hem gelinliğinizin güzelliğini kapatmamış hem de zarif bir görünüm elde etmiş oluyoruz.

Makyaj uygulama aşamasında da hassas davranıyor, yüzünüze temas eden her ürünün kaliteli olmasına özen gösteriyoruz. Yüz hatlarınıza uygun, en sevdiğiniz renkleri kullanarak sihirli dokunuşlar yapıyoruz. Bazen gözlerinizi bazen dudaklarınızı öne çıkarıyoruz. Bu aşamada kararı siz veriyorsunuz. Hangi makyaj stilini yaparsak yapalım gün boyu kalıcılık elde ettiğimizi rahatlıkla söyleyebiliriz.

İstanbul Esenler kuaförleri arasında bulunan salonumuz hakkında daha detaylı bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz; sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Bu sayede düğün gününüz için randevu oluşturarak avantajlı fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.