Sibel Deniz Hair & Beauty

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Sibel Deniz Hair & Beauty Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  800-1.000 TL

Sibel Deniz Hair & Beauty Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Sibel Deniz Hair & Beauty Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sibel Deniz Hair & Beauty Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  6

Sibel Deniz Hair & Beauty Hakkında

Düğününüzle ilgili tüm detayları planladınız. Düğün yapacağınız mekan ayarlandı, davetiyeler basıldı, fotoğrafçıyla anlaşıldı. Geriye bir tek sizi muhteşem bir görünüme kavuşturacak bir kuaför kaldı. Bu noktada size mükemmel bir önerimiz var: Sibel Deniz Hair Beauty. Kuaför salonumuzda siz değerli gelinlerimiz için en iyi hizmeti vereceğimize emin olabilirsiniz!

Kuaför salonumuzda; kirpik lifting, renklendirme, ombre, sombre, profesyonel makyaj, kaş pigmentasyonu, depilasyon, kaş vitamini, manikür, pedikür, gelin saçı ve makyajı gibi uygulamalar yapıyoruz. Güzelliğe ve bakıma dair pek çok şeyi bulabileceğiniz firmamızda, sizin beklentilerinizi karşılamak ve ihtiyaçlarınıza yanıt verebilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Şimdi dilerseniz, gelin saçınız ve makyajınız için bizi tercih ettiğiniz takdirde ne gibi hizmetlerden yararlanacağınızdan bahsedelim.

Gelin saçı ve makyajı, bizim için ayrı önem arz ediyor. Gözlerinizdeki ışıltıyı en güzel şekilde yansıtmak için doğal görünümlü saç ve makyajlar tercih ediyoruz. Saç modelinizi; düğün konseptinize, düğün yapacağınız mekana ve gelinliğinizin detaylarına göre belirliyoruz. Her aşamada olduğu gibi, burada da sizin fikrinizi almadan hareket etmiyoruz. Kısa ya da uzun, kıvırcık veya düz fark etmeksizin, her çeşit saç modelinize uygun tarzda bir model oluşturabiliyoruz.

Makyajınız için ise, doğal güzelliğinizi ön plana çıkaracak tarzda görünümleri tercih ediyoruz. İyi temizlenmiş bir cilt üzerine kusursuz bir ten makyajı yapıyoruz. Ardından, buğulu bir göz makyajıyla bu etkileyici görünüme renk katıyoruz. Sonrasında ise, dudak renginize uygun bir rujla makyajınızı bitiriyoruz. Daha kalıcı olması için de özel sabitleyici spreyler kullanıyoruz.

Kadıköy kuaför salonları arasında, ayrıcalıklı bir hizmet almak ve detaylı bilgi edinmek için bizimle çalışmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

 • Adres:

  Fenerbahçe, Dr. Faruk Ayanoğlu Cd. 23-25, 34726 Kadıköy/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.