Tamer Gürz Hair Design

E-posta Gönder

 • Bahçelievler, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tamer Gürz Hair Design Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Tamer Gürz Hair Design Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Tamer Gürz Hair Design Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Tamer Gürz Hair Design Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Tamer Gürz Hair Design Hakkında

Müstakbel eşinizle “sonsuza kadar evet” diyeceğiniz o muhteşem gün yaklaşıyor. Böylesine harika bir günde sizin de en güzel halinizle davetlilerinizin önüne çıkmak istemeniz en doğal hakkınız. Bunun için biz Tamer Gürz Hair Design olarak düğün gününüzde güzelliğinizi ortaya çıkarıp, sizi davetlilerinizin arasında ışık saçacak bir güzelliğe kavuşturuyoruz.

Tamer Gürz Hair Design İstanbul gelin saçı ve makyajı konusunda gelinlerin beklentilerinin ötesine geçmeyi amaçlıyor. Tamamı işini sevgiyle yapan, profesyonel bir ekibe sahibiz. Salonumuzda saça ve cilde zarar vermeyecek, olabildiğince doğal içerikli dünya markalarını kullanıyoruz. Bunun yanında son trendleri yakından takip ederek, yeni nesil kuaförlük sektöründeki gücümüzü koruyoruz.

Gelin saçınız için hazırlıklara geçmeden önce hayallerinizdeki görüntüyü ayrıntılarıyla dinliyoruz. Ardından bu hayalinizi tam olarak gerçekleştirmek için özenle çalışmalara başlıyoruz. Gelin saçı modelinde birçok faktör etkilidir. Örneğin; yüz şekliniz, gelinliğiniz, düğün mekanınız… Biz tüm bu faktörleri iyi bir şekilde analiz ederek, size en uygun saç modelini uyguluyoruz. Düğününde uzun saç kullanmak isteyen kısa saçlı gelinlerimiz için mikro kaynak uygulamalarıyla saçı doğal bir görüntüde uzatabiliyoruz. Aynı zamansa uyguladığımız bakımlarla saçlarınıza yumuşak ve ışıltılı bir görüntü katıyoruz.

Saçlarınızı kusursuz bir şekilde hazırladıktan sonra profesyonel make up artistlerimizle hazırlıklara başlıyoruz. Makyajınızı yapmaya başlamadan önce de sizin zevklerinizi ve beklentilerinizi ayrıntılarıyla dinliyoruz. Kaliteli baz ürünleri kullanarak makyajınızın yüzünüzde pürüzsüz bir şekilde durmasını sağlıyoruz. Kontur uygulamalarıyla yüz hatlarınızı vurgularken, beğenmediğiniz ufak tefek kusurları gizleyebiliyoruz. Makyajınızı yaparken kalıcılığı yüksek, kaliteli ürünler kullanıyoruz. Bu şekilde düğün gününüz boyunca kusursuz güzelliğinizi korumanızı sağlıyoruz.

Siz de hayatının en güzel gününde kusursuz güzelliğiyle tüm hayran gözleri üzerine toplamak isteyen bir gelinseniz sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Tamer Gürz Hair Design İstanbul kuaför fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Bahçelievler Merkez, Deli Hüseyin Paşa Cd. 83/B, 34188 Bahçelievler/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.